מציג 1 - 10 תוצאות מתוך 183 שנמצאו

מוצרי יסוד

 • ווקס שעוות קוסמים איכותית - Super magician Wax

   

  שעווה איכותית בנוסחא מיוחדת ודביקה במיוחד העובדת תחת כל מצב. לשעווה המון שימושים והיא מתפקדת כמוצר חובה לכל קוסם. השעווה יכולה לשמש לאורך זמן וכל אריזה כוללת המון ממנה. מבין שימושיה הרבים: * קסמי-קלפים * קסמי מטבעות. * דבק עמיד וחזק. * חוטים בלתי-נראים. והרשימה מכאן מתפצלת לתתי-קטגוריות רבים אשר לא ניתן לפרטם. מגיע באריזה מהודרת ומבטיח שימוש ארוך טווח.
  מחיר מחירון: 55.00 ₪
  המחיר שלנו: 14.00 ₪


 • תרסיס הקשחה - (Roughing Fluid (Spray

   

  צרו חבילות קלפים מיוחדות משלכם! תרסיס ההקשחה נועד לגרום לגב הקלפים להתחספס ולהביא לכך שמספר קלפים היצמדו יחדיו, אך לא לתמידות. אותו עיקרון המשמש בחבילה הבלתי-נראית (Invisible Deck). בעזרת תרסיס מיוחד זה תוכלו ליצור חבילות קלפים מיוחדות ואפקטים משלכם. התרסיס מתפקד מצוין ליצירת כל החבילות המוכרות כגון: * חבילת גלי המוח - Brainwave Deck. * החבילה הבלתי-נראית - Invisible Deck. * חבילת הקלפים הנמחקים - Mental Photography Deck. והרשימה עוד מתארכת.... אז אם אתם מוכרים לעיקרון וברצונכם ליצור אפקטים משלכם, זהו המוצר. התרסיס מגיע בקופסא מהודרת ויכול להספיק ליצירת 4 חבילות קלפים מיוחדות ומעלה.
  מחיר מחירון: 70.00 ₪
  המחיר שלנו: 59.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • חוט בלתי-נראה "הזאב" - The Wolf

   

  חוט בלתי-נראה חדש ומהפכני. חוטי "הזאב" חזקים ודקים במיוחד ובלתי-נראים במשך כל שעות היום - בוקר, צהריים וערב. בעזרת חוטים חדישים אלו תוכלו לבצע אפקטי-ריחוף מדהימים כגון: * השטר המרחף. * חבילת הרפאים. * הטבעת המרחפת. * הקלף המרחף. (יש לרכוש ערכה נפרדת הכוללת גם את חוט הזאב) * ועוד המון אפקטים מוכרים... שימו לב: המחיר איננו כולל ווקס או הסברים לקסמים הנ"ל מלבד לקסמי ריחופים בסיסיים. כולל 10 מטרים של חוט בלתי-נראה (לא מופרד) איכותי וסרטון לימוד "לשטר המרחף".
  מחיר מחירון: 49.00 ₪
  המחיר שלנו: 25.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • לולאות (5 יחידות) - Invisible Loops - יגאל מסיקה מקורי

   

  היישר מראשו היצירתי של הקוסם היהודי המצליח יגאל מסיקה מגיע גימיק מן החזקים ביותר שהומצאו אי-פעם. ** לולאות מבית יגאל מסיקה בקטגוריה זו במחיר 45 ש"ח בלבד גומיות בלתי-ניראות אלו חזקות דיים בכדי להזיז כלי-כסף ואפילו זוג משקפיים. הגומיות יכולות להימתח עד לאורך של 25 סנטימטר מבלי להיקרע ולא רק לגרום לתצוגות מנטליזם בלתי-אפשריות להיות אפשריות, אלה גם להיות פרקטיות. הלולאות יכולות להישאר על ידכם למשך כל היום ללא החשש התמידי מהיתקלות במישהו וקריעתן. מה שמבטיח כי תוכלו לבצע ניסים מדהימים בכל זמן ובכל מקום אשר ישאירו את הקהל שלכם פעורי פה לחלוטין! * גרמו לשטרות לרחף. * גרמו לכפיות להסתובב. * גרמו למשקפיים להתהפך. * גרמו לעצמים לזוז מעצמם. * גרמו לתדהמה!! האריזה כוללת 5 יחידות איכותיות וסרטון הדרכה. לידיעה כללית, זהו מוצר עדין אשר דורש זמן אימון ולמידה בטרם ניתן לעשות בו שימוש כמו בסרטון
  מחיר מחירון: 70.00 ₪
  המחיר שלנו: 45.00 ₪
  כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • אגודלון הקלוז-אפ המקצועי - T.E.C.W Thumb Tip

   

  אגודלון הקלוז-אפ המקצועי - The Extreme Close-up Worker's Thumb Tip הצעקה האחרונה באביזרי הקלוז-אפ! גרסה זאת של האביזר המתוחכם תעבוד גם עליכם. האגודלון המקצועי עוצב במיוחד להופעות קלוז-אפ קרובות במיוחד והוא לחלוטין בלתי-נראה. יוצרים רבים תכננו עיצובים ריאלסטים למיניהם מזה הרבה שנים. ורק בתקופה האחרונה לאחר שנים של תכנונים עיצובים והתאמות רבות האגודלון האולטימטיבי נוצר. היוצרים הקפידו על כל התבליטים והבליטות הקטנות ביותר, מציפורן האגודל ועד קמטי הקיפול הקטנים ביותר. האגודלון פרט להיותו ריאליסטי בצורה שקשה לתאר מותאם לכל גדלי האגודלים ומוצא בשני גרסאות, גרסה העשויה מחומר גלם רך וגרסה העשויה מפלסטיק קשה. לשיקולכם. (יש לציין בתיבת ה-"הערות"). האגודלון מגיע באיכות הטובה ביותר ומבטיח שימוש ארוך טווח
  מחיר מחירון: 180.00 ₪
  המחיר שלנו: 114.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • אגודלון ורנט (קלאסי) - Vernet Classic Thumb Tip

   

  אגודלון ורנט (קלאסי) - Vernet Classic Thumb Tip האגודלון המוכר והאהוב, אגודלון ורנט הקלאסי. בעזרת אביזר מתוחכם זה תוכלו לעלם, לשחזר ולהעביר ממקום למקום חפצים שונים ומגוונים כגון: סגריות, מטבעות, גרגרי מלח, גפרורים, רצועות, שטרות, מטפחות ועוד... היחודיות של אגודלוני ורנט: * בלתי-ניתנים לחשיפה. * העתק מדויק של אצבעות אנושיות. * צבועים בצבע עור-אדם ריאלסטי במיוחד. * עשויים חומר קשיח וגמיש ובלתי-ניתנים לשבירה. * מגיע באיכות הטובה ביותר ומבטיח שימוש ארוך טווח.
  מחיר מחירון: 30.00 ₪
  המחיר שלנו: 19.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • אגודלון ורנט (גדול) - Vernet King Size Thumb Tip

   

  כל התכסיסים שהייתם מבצעים עם האגודלון הרגיל, אך במידה גדולה יותר. האגודלון יכול להכיל מטפחת גדולה פי שלוש מן המודל הרגיל. כמו שרבים מכם כבר יודעים אגודלוני ורנט הם מן האביזרים היעילים ביותר בעולם הקסמים. אגודלונים אלו כה טבעיים שאפשר ממש להשוות אותם לאביזרים פרמדקיים. היחודיות של אגודלונים אלו: 1. בלתי-ניתנים לחשיפה. 2. העתק מדויק של אצבעות אנושיות. 3. צבועים בצבע עור-אדם ריאלסטי במיוחד. 4. עשויים חומר קשיח וגמיש ובלתי-ניתנים לשבירה. האגודלונים ניתנים להתאמה לאגודלכם. כל שעליכם לעשות זה להשרות את האגודלון במים רותחים, להניח אותו על אגודלכם וברגע שהתגבש לצורת אגודלכם היחודית להשרות אותו במים קרים בכדי שיתקשה. יש להיזהר בהליך זה מכיוון שהשריה ממושכת במים החמים יכולה להרוס את האגודלון ולהמס אותו לחלוטין. לא יותר מ-2 שניות במים חמים יספיקו. האגודלון מגיע באיכות הטובה ביותר ומבטיח שימוש ארוך טווח.
  מחיר מחירון: 50.00 ₪
  המחיר שלנו: 23.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • אגודלון ורנט (רך) - Vernet Soft Thumb Tip

   

  פריט חובה לכל קוסם! אגודלון ורנט זה עשוי פלסטיק רך המעוצב במיוחד להכלת נפח רחב. לפני 25 שנה "ורנט" עוררו מהפכה בקרב הקוסמים עם האגודלון המתוחכם. כעת הם עשו זאת שוב בעקבות ההצגה של מודל חדיש ורך. החומר חדש, הגודל חדש, המרקם חדש. אגודלון זה עוצב במיוחד להיות גדול וארוך במקצת מן המודל הרגיל. יתרונות אלו יגרמו להעלמת מטפחות, העלמת קוביות סוכר והעלמת גרגירי חול להיראות כמשחק ילדים! העלימו חפצים ושחזרו אותם ככל הנראה מן האוויר! נאמר כי "האביזרים הפשוטים ביותר בעולם הקסמים הם גם היעילים ביותר." ובצדק! האגודלון מתאים לנערים ומבוגרים: קוטר - 21 מ"מ, אורך - 6 ס"מ. האגודלון מגיע באיכות הטובה ביותר ומבטיח שימוש ארוך טווח.
  מחיר מחירון: 50.00 ₪
  המחיר שלנו: 38.00 ₪
  כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • אצבעון ורנט - Finger Tip by Vernet

   

  באמצעות אצבעון זה תוכלו לבצע את כל התכסיסים המוכרים הניתנים לביצוע ע"י האגודלונים אך היתרון הניתן לכן כאן הוא שתוכלו לעבוד על כל מי שמכיר את הסוד וחווה אותו בעבר. מומלץ. מבין היתרונות הרבים של אצבעוני ואגדלוני ורנט: * בלתי-ניתנים לחשיפה. * העתק מדויק של אצבעות אנושיות. * צבועים בצבע עור-אדם ריאלסטי במיוחד. * עשויים חומר קשיח וגמיש ובלתי-ניתנים לשבירה. ועוד הרבה יותר.... המלצתנו בנוגע ללימוד פרטני ומעמיק יותר של האפקטים המדהימים והרבים הניתנים לביצוע ע"י אביזר זה היא סדרת ה-DVD של דרווין הניתנים לרכישה באתר בקטגורית סרטים, קלוז אפ. האצבעון מגיע באיכות הטובה ביותר ומבטיח שימוש ארוך טווח
  מחיר מחירון: 50.00 ₪
  המחיר שלנו: 30.00 ₪


 • 100 בלונים לפיסול - Qualatex Balloons

   

  בלונים לפיסול - Qualatex Modelling Balloons פסלו חיות יפיפיות, צורות מעניינות או כל דבר אחר. היישר מיצרנית הבלונים המובילה "Qualatex", מגיעים אליכם בלונים איכותיים ביותר המשמשים למגוון שונה של אפשרויות. הצבעים הזמינים הם: ירוק בהיר, ירוק חזק, כתום זוהר, סגול עדין, סגול-ורוד, תכלת, זהב וצהוב. הבלונים מגיעים במידות: 1.5 מטר אורך / 50 מ"מ רוחב. אלו הבלונים המהווים שימוש לכל המבדרים המקצוענים באשר הם ועשויים מחומר חזק אשר לא מתכלה. האריזה מגיעה עם 100 בלונים איכותיים בכל הצבעים השונים המתוארים הנ"ל. המידות בהן מגיעים הבלונים הם המידות בהם משתמשים כל המקצוענים והם מעולים לעיצוב כתרים וצורות לימי-הולדת. הבלונים מגיעים באריזת ניילון סגורה וארמטית ומבטיחים שימוש ארוך טווח. לחבילות משתלמות של 250 בלונים באריזה וסוגים נוספים של צבעים: http://ofirlev.co.il/Product.aspx?SelectedProduct=2038 http://ofirlev.co.il/Product.aspx?SelectedProduct=2037 http://ofirlev.co.il/Product.aspx?SelectedProduct=2036
  מחיר מחירון: 48.00 ₪
  המחיר שלנו: 42.00 ₪
  מהמומלצים של אופיר


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 >