מציג 1 - 10 תוצאות מתוך 83 שנמצאו

חבילות קלפים מיוחדות

 • דיוויד בליין אסים חצויים 2 - אזל - Split Spades - Lion Series

   

  חבילת קלפים של דיוויד בליין חדש !! חבילת האסים החצויים של דיוויד בליין – סידרת האריה. במהלך החודשים האחרונים דיוויד בליין וצוות ההפקה שלו שקדו ימים ארוכים בחשיבה על הדור הבא של חבילת הקלפים. הקלפים החדשים מעוצבים בצורה מעוטרת יפה ומושקעת כמו שעוד לא נעשה לשום חבילה אחרת, דיוויד בליין התפעל מהגימור בעצמו. חבילה אלגנטית ומתאימה במיוחד לקוסמים שרוצים סטייל יחודי. לא דקה מידי ולא עבה מידי, חבילה פשוט מושלמת על היד. מעולה לקוסמים מתחילים ומקצוענים. החבילה הזאת היא חובה לכל קוסם שמכבד את עצמו ורוצה לתת צבע יפה לקסמים שלו במופע ברחוב ובקלוז אפ. חבילה במלאי מוגבל – לא לפספס. מיוצר בארה"ב עיצוב אלגנטי ומושלם ללא תחרות קופסא מעוצבת אסים ופרצופים יחודיים והפתעה בג'וקר !! יש לו קסם של אשליה אופטית להשיג בצבעים כחול אדום ושחור (צבעים הפוכים)
  מחיר מחירון: 69.00 ₪
  המחיר שלנו: 65.00 ₪
  מהמומלצים של אופיר


 • אולטרה גאף - UltraGaff Deck - אזל

   

  52 קלפי משחקי משחק דימיוניים מהמוחות הקודחים של וין האוצ'ין ודניאל גרסיה, כשהמטרה שהם הציבו לעצמם היא ליצור ניסים שעוד לא נראו. מהתכנון ועד הביצוע הצוות המוכשר של אילוזניסט (וביניהם דניאל גרסיה) נתנו את הנשמה בשביל החבילת קלפים הזאת, שהפכה להיות עבודת אומנות. מהי חבילת גאף? אלה קלפים שהותאמו במיוחד לחבילת הבייסקל האדומה ומאפשרים לך לבצע "ניסים" שלא היית יכול לבצע בלעדיהם. חבילת האולטרה גאף היא חבילת המשך לחבילת הגאף המקורית שכולנו מכירים. זוהי חבילה שמיועדת למי שיש לו הכרות עם זריזות ידיים וקסמי קלפים ורוצים לההעשיר את ארנסל הקסמים שלו בשביל לבצע רוטינות מדהימות שאין שום אפשרות לבצע בלי חבילת הגאף. בסרטון דניאל גרסיה (אחד המוחות שעומדים מאחורי החבילה) מציג רוטינה אפשרית אחת מתוך החבילה. עוד פרטים ניתן למצוא אצל אילוזניסט: http://www.ellusionist.com/product/accessories/cards/ultragaff+deck+-+gaffed+bicycle+playing+cards.do
  מחיר מחירון: 300.00 ₪
  המחיר שלנו: 199.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • חבילת גאף כחולה - Blue Gaffed Deck

   

  חבילת גאף כחולה - Blue Gaffed Deck מעל 40 קסמים בקלפים שניתן לבצע בעזרת החבילה הזו – האפשרויות בלתי מוגבלות! הקסמים הכלולים בחבילה: • 4 קלפים עם גב שונה • קלף פראי • מונטי מיליון דולר • האסים של מקדולנד • מצעד המלכים • קלפים מתחלפים • קסם הנסיכים • קלפים רבים מודפסים על קלף יחיד • קלף עם גב אדום וגב וגם חלקי כחול • קלפי עם גב משני הצדדים (Double back) • קלפים עם אותם פנים משני הצדדים • ועוד הרבה יותר! * מגיע עם חוברת לימוד מטעם היצרן.ניתן לרכוש עם דיסק DVD עם הוראות בקישור הבא: http://www.ofirlev.co.il/Product.aspx?SelectedProduct=582 * כולל סרטון לימוד בעברית למונטי שלושת הקלפים. Over 40 tricks can be performed with this deck. The possibilities are endless! Tricks Include: Four Odd Backed Cards Wild Card Million Dollar Monte MacDonald's Aces Parade of the Kings Switched Cards Prince's Card Trick Multiple Cards Printed on a Single Card Card with Partial Red Back on Blue Back Double Backed Cards Same Both Sides Double Facer Double Faced Cards & many more
  מחיר מחירון: 150.00 ₪
  המחיר שלנו: 120.00 ₪


 • ראיון איתי בטלוויזיה

   

  ראיון איתי, אופיר לב, בנושא פורטל הקסמים אשר שודר 24 פעמים בטלוויזיה בערוץ החיים הטובים בו אני מספר על הרעיון להקמת האתר ואיך הגעתי לתחום הקסמים. אנא הגיבו בבקשה
  מחיר מחירון: 1000.00 ₪
  המחיר שלנו: 0.00 ₪
  הוראות בעברית כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • לבן לגמרי - Holy Blank

   

  לבן לגמרי הוא אחד מאותם קסמים נדירים ונקיים שמותירים רושם חזק ועצום על הצופה.קסמים שמתאימים לכל מצב ויכולים להשתלב כקסם פותח או סוגר לכל הופעה. האפקט: הקוסם מוציא חבילת קלפים,וממנה הוא בוחר קלף אחד ומניח אותו הפוך על השולחן.לאחר מכן הוא מבקש מהמתנדב לנקוב בשמו של כל קלף,הבחירה חופשית לגמרי ללא כל כפייה (נניח שהמתנדב חשב על שלוש יהלום),הקוסם מראה שכל החבילה בכלל ללא פנים ,וכל הקלפים לבנים! החבילה באמת לבנה ללא כל כיסויי. הקוסם מסביר שזו בעצם החבילה הדמיונית שלו,ולכן לחבילה אין פנים אבל קלף אחד אינו דימיוני,וזהו השלוש יהלום שהמתנדב חשב עליו. הקוסם אפילו לא נוגע בקלף וכדי להפוך אותו הוא מוציא את שני הג'וקרים הדימיונים ובעזרתם הופך את הקלף שהיה מונח על השולחן,ומגלה כי הוא השלוש יהלום! *ללא חומרי חספוס למיניהם. *הקלפים לבנים לגמריי,וניתן לראות זאת בבירור . *ללא כל כפייה,עובד עם כל קלף שהמתנדב יחשוב עליו. *מתאים כקסם סוגר או פותח לכל מופע. *ללא החלפת חבילה מדובר בחבילה אחד לאורך כל הקסם. *קל מאוד לביצוע ועובד כמעט מעצמו. *הכנה מראש בפחות משנייה. *ללא פריסות מיוחדות של החבילה. מגיע עם חוברת הוראות מפורטת באנגלית קסם פשוט לביצוע וגאוני,הכניסו את לבן לגמרי למופע שלכם היום!
  מחיר מחירון: 200.00 ₪
  המחיר שלנו: 149.00 ₪


 • מעבר ל-Beyond ESP 3) 3 ESP)

   

  ערכת "מעבר ל-Beyond ESP 3) "ESP 3) קלפי ה-ESP כבר מזמן הפכו שם נרדף למנטליזם... הערכה הזו היא מוצר חובה לכל מנטליסט! מומלץ בחום! תחילה ולפני הכול, יש לציין כי זו חבילת קלפי ה-ESP התמימה ביותר למראה שקיימת בשוק. גבי הקלפים השחורים גורמים לקלפים להיראות כמו אביזרי מחקר של ממש, אך עם זאת כוללים מערכת סימונים מיוחדת שמאפשרת לזהות כל קלף באמצעות הצצה קצרה ומהירה. הערכה שמגיעה אליכם מ"האגודה הבינלאומית לחקר העל-טבעי" (International Paranormal Research Association) כוללת שתי חפיסות ESP או ZENER (לפי בחירתכם). אחת בצבע אדום, ואחת בצבע השחור המקורי. הקלפים החדשים האלו הודפסו על פי אמות המידה הגבוהות ביותר בידי "חברת קלפי המשחק האמריקנית" (US Playing Card Company), כך שהמראה והתחושה שלהם בידיים הם נפלאים. בתוך החפיסה שתקבלו תמצאו גם מבחר של קלפים עודפים ומזויפים שיאפשרו לכם לפתח יותר רעיונות יצירתיים מאשר עם כל חפיסת ESP שקיימת בשוק. לאלו מכם שמתקשים למצוא רעיונות משל עצמם, ערכת "מעבר ל-ESP 3" מגיעה עם חוברת בעלת 32 עמודים המכילה 8 רוטינות מלאות מבית היוצר של כמה מהמנטליסטים המוערכים בותר בעולם. בינהם: לי אשר, בנאצ'ק וריצ'רד אוסטרלינד. התוצאה: מבחר מרהיב של רוטינות ורעיונות לשימוש בקלפי ה-ESP המצוינים.
  מחיר מחירון: 250.00 ₪
  המחיר שלנו: 180.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • הקלף החמישי by Brian Caswell & Alakazam

   

  דמיינו לכם חבילת קלפים פרוסה על השולחן. אתה מבקש ממתנדב לעצום את עיניו ולדמיין כי הוא הולך במסדרון חשוך, מגיע לדלת בקצה המסדרון, נכנס אל חדר שכל קירותיו בהירים, ורואה אותך, כאשר תבקש ממנו לפתוח את עיניו יראה המתנדב 6 קלפים פרוסים על השולחן. בקש מן המתנדב לבחור בקלף מבלי שתדע מהו והיכן מונח. אתה מבקש ממנו לציין את 6 הקלפים, אחד אחרי השני. לאט לאט אתה עובר מעל הקלפים ומתחיל להפוך אותם עם גבם למעלה. כרטיס ראשון, שני, שלישי. הינך מדלג על הכרטיס הנבחר וממשיך הלאה. להפתעת המתנדב, הינך מרים את הקלף כשאתה יודע שאף אחד לא יאמין לך שבאמת זהו הקלף שבחר המתנדב ועל גבו יהיה רשום "ידעתי שתבחר בקלף זה" באורך פלא! התדהמה הרבה שתעלה על פניו של המתנדב בסיום הקסם, תפתיע גם אותך.
  מחיר מחירון: 250.00 ₪
  המחיר שלנו: 190.00 ₪


 • אוסף חבילות קלפים למתחיל

   

  אוסף חבילות קלפים למתחיל האוסף כולל: חבילת אינוויזיבל (ניתן לבקש ברינוויב במקום בהערות) חבילת Rising card - קלף עולה חבילה רגילה סטריפר דק (קונוסים) Stripper סוונגאלי דק Svengali שומר קלפים שקוף הסברים לכל החפיסות לכל החבילות יש גב Bicycle על מנת לבקש צבע גב ספציפי יש לכתוב בהערות בעת ביצוע ההזמנה.
  מחיר מחירון: 400.00 ₪
  המחיר שלנו: 249.00 ₪
  כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • חבילת קלפים MINI BICYCLE אדומה - יחידות אחרונות

   

  חבילה מוקטנת ע"פ קנה מידה מדוייק ותואמת בכל לחבילת BICYCLE
  מחיר מחירון: 30.00 ₪
  המחיר שלנו: 12.50 ₪


 • חבילת קלפים MINI BICYCLE כחולה - יחידות אחרונות

   

  חבילה מוקטנת ע"פ קנה מידה מדוייק ותואמת בכל לחבילת BICYCLE
  מחיר מחירון: 30.00 ₪
  המחיר שלנו: 12.50 ₪


1 2 3 4 5 6 7 8 9 >