מציג 1 - 10 תוצאות מתוך 23 שנמצאו

תוצאות חיפוש

עבור: "מוצרים עם סרטוני גולשים"
 • 4 כדורי ספוג אדומים - (Gosh Sponge Balls (Red

   

  היישר מן היצרנית "Gosh" המובילה ביותר בעולם ליצירת מוצרי ספוג מגיעים אליכם כדורי הספוג אשר נעשו מזמן לחובה אצל כל קוסם. בעזרת כדורי ספוג אלו תוכלו לבצע את אחת מן הקלאסיקות המפורסמות ביותר בעולם הקסמים. כדורי הספוג מגיעים בקוטר של 5 סנטימטרים והם עשוים מחומר רך במיוחד העמיד לאורך זמן. במהדורה זאת נכללים 4 כדורי ספוג אדומים איכותיים. ניתן אף לרכוש באתר כדורי ספוג בצבעים שונים לבחירה. (אפשרות זאת ניתנת לכם מוצר אחד תחת המוצר הזה.) בכל אריזה כלול סרטון הדרכה המלמד רוטינה מלאה ומבדרת, בכדי להבין יותר במה מדובר צפו בסרטון הנמצא בתחתית הסיקור. מרכיבי הרוטינה הנלמדת בסרטון: * יצירת כדורים מן האוויר * שינויי מקום. * אחד ועוד אחד שוה שלוש. * פעולת החיסור המוזרה. * הקליימקס. כדורי הספוג מגיעים באיכות הטובה ביותר ומבטיחים שימוש ארוך טווח.
  מחיר מחירון: 50.00 ₪
  המחיר שלנו: 30.00 ₪
  וידאו בעברית


 • 4 כדורי ספוג בצבעים לבחירה - Gosh Sponge Balls

   

  היישר מן היצרנית "Gosh" המובילה ביותר בעולם ליצירת מוצרי ספוג מגיעים אליכם כדורי הספוג אשר נעשו מזמן לחובה אצל כל קוסם. בעזרת כדורי ספוג אלו תוכלו לבצע את אחת מן הקלאסיקות המפורסמות ביותר בעולם הקסמים. כדורי הספוג מגיעים בקוטר של 5 סנטימטרים והם עשוים מחומר רך במיוחד העמיד לאורך זמן. במהדורה זאת נכללים 4 כדורי ספוג איכותיים בצבעים שונים לבחירה: כחול, ירוק, צהוב, סגול, כתום ושחור. במכירה זו בשונה מן הקודמת ניתנת לכם האפשרות לבחור בכל סדרה של 4 כדורי ספוג, בצבעים שונים לבחירה למשל: 3 כדורים כחולים ואחד אדום, שני כדורים צהובים ושניים שחורים וכו'. את הפירוט לגביי סוג הצבעים והכמות יש לציין בתיבת ההערות בעת ביצוע ההזמנה. בכל אריזה כלול סרטון הדרכה המלמד רוטינה מלאה ומבדרת, בכדי להבין יותר במה מדובר צפו בסרטון הנמצא בתחתית הסיקור. מרכיבי הרוטינה הנלמדת בסרטון: * יצירת כדורים מן האוויר * שינויי מקום. * אחד ועוד אחד שוה שלוש. * פעולת החיסור המוזרה. * הקליימקס. כדורי הספוג מגיעים באיכות הטובה ביותר ומבטיחים שימוש ארוך טווח.
  מחיר מחירון: 70.00 ₪
  המחיר שלנו: 30.00 ₪
  וידאו בעברית


 • עט העכביש - (Spider Pen (Electric

   

  עט העכביש - (Spider Pen (Electric ההזדמנות שלכם לחולל ניסים שאפילו לא חשבתם עליהם! דמיינו את המצב הבא: אתם באמצע שיחה ואתם מבקשים ממישהו להשאיל לכם שטר כסף, אתם מניחים את השטר בין ידיכם, אט אט אתם מרחיקים את ידכם מן השטר והשטר נותר מרחף באוויר ! אתם זזים הרחק מן השטר לקצה השני של החדר (בעוד שהשטר נותר לו באוויר) ותחת פקודתכם השטר נוחת אל הרצפה ושוכב לרגע ללא תנועה, ולבסוף לתדהמת כולם השטר מרחף לו מן הרצפה הרחוקה היישר אל ידכם. מדהים! התגובות שתקבלו מן "הנס" הזה הם לא יאומנות! המוצרים של יגאל מסיקה ידועים בשל אמינותם וחוזקם והם נמכרים בכל רחבי העולם. המלצות על המוצר ניתנות מקוסמים מן השורה הראשונה: כריס אנג'ל (אשר הופיע עם האפקט בתוכניתו "מיינד פריק"), ג'ף מקברייד, ג'ון מייקל ועוד רבים אחרים... המוצר מגיע עם הנחיות ביצוע מפורטות. This is your chance to show visual miracles Imagine yourself in a casual conversation. You ask for a dollar bill. You place the dollar bill on the palm of your left hand and cover it with your right hand. Suddenly you move both hands apart and the bill floats in midair. You back away across the room from the floating dollar. Then, under your command the bill floats to the floor and lays motionless for a moment. For the final climax the bill comes up in one flowing motion and levitates all the way into your hands. You will receive an unbelievable reaction.
  מחיר מחירון: 400.00 ₪
  המחיר שלנו: 350.00 ₪
  קסם למתקדמים


 • סט קלפי ביסיקל - Bicycle Magic Card tricks

   

  תדהימו את החברים והמשפחה שלכם עם יותר מ-20 קסמים קלים ללמידה!! אתם יכולים להופיע כמו קוסמים אמיתיים!! הסט כולל שני חבילות בייסיקל האחת רגילה והשניה מגומקת, חוברת לימוד עם יותר מ20 טריקים שונים וגם טיפים למתחילים!! פשוט סט נהדר למתחילים!!
  מחיר מחירון: 100.00 ₪
  המחיר שלנו: 58.00 ₪
  הוראות בעברית


 • עיתון בלתי נקרע - The Ultimate No Tear Newspaper Illusion

   

  שבת בבוקר, אתה פותח עיתון, קורא את הספורט ומגלה שבית"ר ירושלים הפסידה ולא עלתה ליגה! אתה משתגע! קורע את העיתון! פתאום שכחת שיש מבצע חד פעמי! מה אתה עושה? תיקח את העיתון הקרוע, תראה את כל החתיכות שלו, תנשוף והעיתון מחובר! גימיק מיוחד ביותר, קל מאוד לשימוש, אפקטים מדהימים! מושלם להופעות רחוב ואפילו לבמה! כולל DVD מפורט עם כל הפרטים שלב-שלב להכנת קסם
  מחיר מחירון: 120.00 ₪
  המחיר שלנו: 69.00 ₪
  וידאו באנגלית


 • קלף לכיס - Doorway card to pocket

   

  מהיוצרים שהביאו לכם את COIN MASTER, GAFF DVD COLLECTION, ONE ועוד עשרות מוצרי קסמים איכותיים מגיע הדבר הבא בקסמי הקלפים: הDOORWAY CAR TO POCKET מתנדב בוחר קלף מחבילה, החבילה מוכנסת לתוך הקופסא והמתנדב - ללא מגע הקוסם, מכניס את הקלף לקופסא וסוגר אותה על הקלפים והקלף שלו שבפנים. הקוסם, בלא השהיה או תנועות מיותרות, שולף מכיסו את הקלף הנבחר! בשום שלב בקסם הקוסם לא נוגע בקלף הנבחר, או מתקרב אליו, והמתנדב הוא היחיד שנוגע בקלף בכל שלבי הקסם! הDOORWAY CAR TO POCKET הוא הקלף לכיס הנקי, המהיר, והקל ביותר שתוכלו לבצע. הגימיק יוצר ע"י חברת BICYCLE בארה"ב בסטדרטים הגבוהים ביותר. האפקט מגיע עם סרטון הסבר בעברית.
  מחיר מחירון: 120.00 ₪
  המחיר שלנו: 80.00 ₪
  וידאו בעברית


 • מחליף חבילות - Deck Switcher

   

  מתקן נהדר שמחליף את החבילות מול הצופה בלי שהוא יראה.
  מחיר מחירון: 250.00 ₪
  המחיר שלנו: 190.00 ₪


 • קובייה דרך מראה - Dice Thru Mirror

   

  אתם מראים ארנק עם מראה קטנה ומרובעת בפנים מחוברת לסרט אתם יכולים להעביר את המראה בין האנשים לצורך בדיקה אחרי זה אתם מוציאים קובייה שגם יכולה להיבדק ע"י הצופים ושמים אותה על המראה פיתאום לעייני כל הצופים הקובייה שוקעת בתוך המראה עד שהיא ממש חודר את המראה ונופלת לרצפה!!!!!! באפשרותכם להעביר את המראה והקוביה לקהל לבדיקה פעם נוספת!
  מחיר מחירון: 155.00 ₪
  המחיר שלנו: 105.00 ₪


 • חבל מתיישר

   

  חבל מתיישר חבל אשר למשמע מילות הקסם יהפוך מחבל רגיל ורפוי לחבל קשה וקשיח כאבן וחוזר חלילה. קל לתפעול. משעשע ומפתיע כאחד
  מחיר מחירון: 70.00 ₪
  המחיר שלנו: 49.00 ₪
  וידאו בעברית קסם למתחילים


 • החבילה המגומקת (גאף כחולה) - (Packet Killer (blue GAFF

   

  החבילה הרוצחת - Packet Killer סרט לימוד כפול + חבילת גאף כחולה כלולים בערכה זו. בצעו למעלה מ-40 תכסיסים בעזרת החבילה המתוחבלת והגאונית של סימון לוול. כמה מן התכסיסים הפופולרים ביותר, המהווים שימוש בקלפים מתוחבלים/מגומקים, כלולים בסט ה-DVD הזה. סימון לוול יציג בפניכם את הביצועים ויסביר לכם כל תכסיס בעוד שיתן קרדיט ליוצריו. לוול יבצע למעלה מ-40 תכסיסים אשר גם אתם תוכלו לבצע בעזרת הקלפים המיוחדים הכלולים עם החבילה הרוצחת. לוול שיפר וערך את התכסיסים המוכרים והביא אותם לרמה חדשה לחלוטין. בנוסף תקבלו תכסיסים המהווים שימוש בקלפים ריקים (blank cards), דו גביים (double backed) ודו קדמיים. והחלק הכי טוב... זה שכל הקלפים החיוניים לביצוע התכסיסים כלולים ! 2 סרטי ה-DVD כוללים את החבילה ואת הקלפים המיוחדים. * כולל גם סרטון לימוד בעברית למונטי שלושת הקלפים.
  מחיר מחירון: 280.00 ₪
  המחיר שלנו: 239.00 ₪
  וידאו באנגלית קסם למתקדמים


1 2 3 >