מציג 1 - 10 תוצאות מתוך 155 שנמצאו

תוצאות חיפוש

עבור:   " מוצרים מומלצים "
 • לולאות (5 יחידות) - Invisible Loops - יגאל מסיקה מקורי

   

  היישר מראשו היצירתי של הקוסם היהודי המצליח יגאל מסיקה מגיע גימיק מן החזקים ביותר שהומצאו אי-פעם. ** לולאות מבית יגאל מסיקה בקטגוריה זו במחיר 45 ש"ח בלבד גומיות בלתי-ניראות אלו חזקות דיים בכדי להזיז כלי-כסף ואפילו זוג משקפיים. הגומיות יכולות להימתח עד לאורך של 25 סנטימטר מבלי להיקרע ולא רק לגרום לתצוגות מנטליזם בלתי-אפשריות להיות אפשריות, אלה גם להיות פרקטיות. הלולאות יכולות להישאר על ידכם למשך כל היום ללא החשש התמידי מהיתקלות במישהו וקריעתן. מה שמבטיח כי תוכלו לבצע ניסים מדהימים בכל זמן ובכל מקום אשר ישאירו את הקהל שלכם פעורי פה לחלוטין! * גרמו לשטרות לרחף. * גרמו לכפיות להסתובב. * גרמו למשקפיים להתהפך. * גרמו לעצמים לזוז מעצמם. * גרמו לתדהמה!! האריזה כוללת 5 יחידות איכותיות וסרטון הדרכה. לידיעה כללית, זהו מוצר עדין אשר דורש זמן אימון ולמידה בטרם ניתן לעשות בו שימוש כמו בסרטון
  מחיר מחירון: 70.00 ₪
  המחיר שלנו: 45.00 ₪
  וידאו בעברית קסם למתקדמים מוצר מומלץ


 • אגודלון ורנט (רך) - Vernet Soft Thumb Tip

   

  פריט חובה לכל קוסם! אגודלון ורנט זה עשוי פלסטיק רך המעוצב במיוחד להכלת נפח רחב. לפני 25 שנה "ורנט" עוררו מהפכה בקרב הקוסמים עם האגודלון המתוחכם. כעת הם עשו זאת שוב בעקבות ההצגה של מודל חדיש ורך. החומר חדש, הגודל חדש, המרקם חדש. אגודלון זה עוצב במיוחד להיות גדול וארוך במקצת מן המודל הרגיל. יתרונות אלו יגרמו להעלמת מטפחות, העלמת קוביות סוכר והעלמת גרגירי חול להיראות כמשחק ילדים! העלימו חפצים ושחזרו אותם ככל הנראה מן האוויר! נאמר כי "האביזרים הפשוטים ביותר בעולם הקסמים הם גם היעילים ביותר." ובצדק! האגודלון מתאים לנערים ומבוגרים: קוטר - 21 מ"מ, אורך - 6 ס"מ. האגודלון מגיע באיכות הטובה ביותר ומבטיח שימוש ארוך טווח.
  מחיר מחירון: 50.00 ₪
  המחיר שלנו: 38.00 ₪
  וידאו בעברית מוצר מומלץ


 • 100 בלונים לפיסול - Qualatex Balloons

   

  בלונים לפיסול - Qualatex Modelling Balloons פסלו חיות יפיפיות, צורות מעניינות או כל דבר אחר. היישר מיצרנית הבלונים המובילה "Qualatex", מגיעים אליכם בלונים איכותיים ביותר המשמשים למגוון שונה של אפשרויות. הצבעים הזמינים הם: ירוק בהיר, ירוק חזק, כתום זוהר, סגול עדין, סגול-ורוד, תכלת, זהב וצהוב. הבלונים מגיעים במידות: 1.5 מטר אורך / 50 מ"מ רוחב. אלו הבלונים המהווים שימוש לכל המבדרים המקצוענים באשר הם ועשויים מחומר חזק אשר לא מתכלה. האריזה מגיעה עם 100 בלונים איכותיים בכל הצבעים השונים המתוארים הנ"ל. המידות בהן מגיעים הבלונים הם המידות בהם משתמשים כל המקצוענים והם מעולים לעיצוב כתרים וצורות לימי-הולדת. הבלונים מגיעים באריזת ניילון סגורה וארמטית ומבטיחים שימוש ארוך טווח. לחבילות משתלמות של 250 בלונים באריזה וסוגים נוספים של צבעים: http://ofirlev.co.il/Product.aspx?SelectedProduct=2038 http://ofirlev.co.il/Product.aspx?SelectedProduct=2037 http://ofirlev.co.il/Product.aspx?SelectedProduct=2036
  מחיר מחירון: 48.00 ₪
  המחיר שלנו: 42.00 ₪
  מוצר מומלץ


 • אבקת סלאש- Slush Powder

   

  אבקת קרישות - Slush Powder הפכו כל נוזל לג'ל קרוש בתוך שניות! אבקה מהירת-פעולה זאת היא אחת מן העזרים החזקים ורבי התכלית הנמצאים כיום. בעזרת לא יותר מכפית של אבקה זאת תוכלו ככל הנראה לגרום לכל נוזל להיעלם, לשנות צורה, לשנות מקום ועוד הרבה יותר. האריזה מכילה 57 גרם של אבקה איכותית ועמידה היכולה להספיק ל-50 הופעות. מעולה להדגמות חביבות למופעי ילדים. אזהרה! האבקה רעילה ביותר ויש להרחיקה ממגע מיותר עם העניים והפה. עם קבלת האריזה נלוות הנחיות לשימוש בטוח ונכון באבקה ויש לנהוג לפיהם.
  מחיר מחירון: 60.00 ₪
  המחיר שלנו: 30.00 ₪
  וידאו בעברית מוצר מומלץ


 • לולאות (10 יחידות) - Invisible Loops - יגאל מסיקה מקורי

   

  היישר מראשו היצירתי של הקוסם היהודי המצליח יגאל מסיקה מגיע גימיק מן החזקים ביותר שהומצאו אי-פעם. ** ניתן לרכוש 5 לולאות מבית יגאל מסיקה בקטגוריה זו במחיר 45 ש"ח גומיות בלתי-ניראות אלו חזקות דיים בכדי להזיז כלי-כסף ואפילו זוג משקפיים. הגומיות יכולות להימתח עד לאורך של 25 סנטימטר מבלי להיקרע ולא רק לגרום לתצוגות מנטליזם בלתי-אפשריות להיות אפשריות, אלה גם להיות פרקטיות. הלולאות יכולות להישאר על ידכם למשך כל היום ללא החשש התמידי מהיתקלות במישהו וקריעתן. מה שמבטיח כי תוכלו לבצע ניסים מדהימים בכל זמן ובכל מקום אשר ישאירו את הקהל שלכם פעורי פה לחלוטין! * גרמו לשטרות לרחף. * גרמו לכפיות להסתובב. * גרמו למשקפיים להתהפך. * גרמו לעצמים לזוז מעצמם. * גרמו לתדהמה!! האריזה כוללת 10 יחידות איכותיות וסרטון הדרכה. לידיעה כללית, זהו מוצר עדין אשר דורש זמן אימון ולמידה בטרם ניתן לעשות בו שימוש כמו בסרטון
  מחיר מחירון: 120.00 ₪
  המחיר שלנו: 85.00 ₪
  וידאו בעברית קסם למתקדמים מוצר מומלץ


 • לולאות (5 יחידות-Invisible Loops

   

  גומיות בלתי-ניראות אלו חזקות דיים בכדי להזיז כלי-כסף ואפילו זוג משקפיים. הגומיות יכולות להימתח עד לאורך של 25 סנטימטר מבלי להיקרע ולא רק לגרום לתצוגות מנטליזם בלתי-אפשריות להיות אפשריות, אלה גם להיות פרקטיות. הלולאות יכולות להישאר על ידכם למשך כל היום ללא החשש התמידי מהיתקלות במישהו וקריעתן. מה שמבטיח כי תוכלו לבצע ניסים מדהימים בכל זמן ובכל מקום אשר ישאירו את הקהל שלכם פעורי פה לחלוטין! בעזרת יתרונות אלו ניתן להזיז עצמים מסיביים יותר ממרחקים גדולים יותר ולשמור על איכות החוט. * גרמו לשטרות לרחף. * גרמו לכפיות להסתובב. * גרמו למשקפיים להתהפך. * גרמו לעצמים לזוז מעצמם. * גרמו לתדהמה!! האריזה כוללת 5 יחידות רגילות וסרטון הדרכה.
  מחיר מחירון: 80.00 ₪
  המחיר שלנו: 45.00 ₪
  וידאו בעברית מוצר מומלץ


 • שומר הקלפים - Card Guard

   

  בלעדי בישראל שומר הקלפים האולטימטיבי! המלצת הבית של האתר! קופסת הנשיאה עשוית הפלדה הזאת תמנע מן הקלפים שלכם לאבד מאיכותם ומעמידותם. היא תגן על הקלפים שלכם מחום, לחות ומאור היום. בנוסף היא תימנע מן הקלפים להתעקם ולאבד את צורתם המקורית בזמן שהם נמצאים תחת הלחץ הכבד בכיסו של המשתמש. מצוין לקוסמי רחוב. שומר הקלפים נוצר ע"י המקצוענים למען קוסמי-הקלפים הרציניים, ומבטיח כי הקלפים שלכם יוצגו במיטבם. שומר הקלפים נבנה להתאים לכל חבילות ה-poker size (מידת פוקר) למיניהם. החבילה המוכנסת קלה להסרה בעזרת שני התגזירים המעוגלים שעוצבו במיוחד בשביל זה. לאחר שסיימתם את קסם הקלפים שלכם פשוט החזירו את הקלפים אל הקופסה הכניסו אותה הישר אל השומר, ותבטיחו כי בפעם הבאה הם ישארו בדיוק כפי שהשארתם אותם! מצוין לאלו מביניכם שמרבים לצאת החוצה ולבצע קסמי-רחוב, אף שהוא מתאים לכל עובד קלפים באשר הוא. שומר הקלפים הוכח כי מכפיל את אורך החיים של הקלפים לפחות במחצית מזמנם! חדש ובלעדי: ניתן להזמין שומר קלפים עם הקדשה אישית בשמכם או בשם כל אדם אשר תרצו!
  מחיר מחירון: 120.00 ₪
  המחיר שלנו: 75.00 ₪
  וידאו בעברית מוצר מומלץ


 • גפרור מרחף על קלף - Floating Match on Card

   

  עוררו תגובות מדהימות עם אחד מקסמי-הריחוף הפופלאריים ביותר! מומלץ בחום! האפקט הקוסם מציג גפרור וקלף. הוא ממקם את הגפרור על גבי הקלף וכאשר מניף את ידו מעל הגפרור, הגפרור חל לרחף לו אל מעל לקלף. הגפרור ירחף ויגיע לגובה גבוה יותר ויותר! לאחר מכן, הקוסם לוקח קלף אחר ומניח אותו בין הגפרור לקלף בכדי להראות שאין לחלוטין שום דבר המחזיק את הגפרור - הוא באמת מרחף! לאחר מכן, הקוסם אומר את מילות הקסם והגפרור מרחף לו חזרה אל הקלף. החבילה כוללת שני קלפים מתוחבלים מיוחדים, קלף אחד רגיל, גפרור עץ והנחיות לביצוע רוטינת קלוז-אפ מדהימה! הקסם הזה אולי הולך להיות בקרוב אחד מקסמי הקלוז-אפ הפופולריים ביותר של כל הזמנים!
  מחיר מחירון: 60.00 ₪
  המחיר שלנו: 40.00 ₪
  וידאו בעברית קסם למתחילים מוצר מומלץ


 • נולד להופיע עם קסמי-קלפים (עוז פלרמן) - Born to Perform

   

  נולד להופיע עם קסמי-קלפים (עוז פלרמן) - Born to Perform ה-DVD שכולם חיכו לו... כעת זמין באתר. סוף-סוף DVD של לימוד קסמי קלפים שיהפוך אתכם ממתחילים למקצוענים! ללמוד קסמי קלפים זה כמו לבנות בית... הכל מתחיל בבניית יסודות חזקים. ניתן להזמין סרט יד שניה במחיר 75 ש"ח. יש לוודא קודם טלפונית כי קיים במלאי. ניתן למכור לנו את הסרט חזרה לאחר השימוש ה-DVD, בהנחייתו של עוז פלרמן, יחשוף אתכם ליסודות קסמי-הקלפים ומשם יקדם אתכם עד לרמה המקצוענית. אתם תתקדמו מהר הרבה יותר ממה שחשבתם ותלמדו את המהלכים החזקים והיעילים ביותר. זהו קורס מלא אך ורק בקסמי-קלפים ללא שום מילואי-זמן. אין שום סיבה לקנות DVD של שלושה, 8 או אפילו 10 סטים המכילים בתוכם למעלה מ-13 שעות של העמקות והתמקדויות במהלכים לא שימושיים, כאשר אתם יכולים ללמוד את כל המהלכיים והתחבולות העיקריים (המהוות שימוש לאלפי קסמי-קלפים) ב-DVD אחד. ה-DVD הזה! ברגע שתגמרו את לימודכם, תהיו מצוידיים ב-4 רוטינות מלאות - (כולל "הקלף השאפתן" - the Ambitious Card). תשלטו בכל היסודות, תלמדו שבעה משליטות-הקלפים (controls) הפרקטיות והשימושיות ביותר -(כולל "המעבר הקלאסי" - Classic Pass), תדעו לבצע שתי כפיות-קלפים (forces) חזקות במיוחד ותרכשו מיומנות ב-8 פלורישים חזותיים. זוהי לא אנציקלופדיה... זהו ארסנל. כל הנשקים החזקים ביותר מעולם קסמי-הקלפים נמצאים כאן. ברגע שתשלטו במהלכים אלו, תוכלו להופיע בכל זמן, בכל מקום... וכל מה שתצטרכו זה חבילת קלפים. דמיינו כמה כיף זה הולך להיות לרכוש את הכח לבדר. זוהי טכנולגיה שתשנה אתכם. זה כמו לרכוב על אופניים, ללמוד שפה חדשה או לטוס במטוס, זוהי תחושת החירות... עם חבילת קלפים.
  מחיר מחירון: 220.00 ₪
  המחיר שלנו: 175.00 ₪
  וידאו באנגלית מוצר מומלץ


 • כיפוף מושלם - Perfect Bend

   

  כיפוף מושלם - Perfect Bend רוצים לכופף כפיות ? מזלגות ? מפתחות..? זהו אפקט כיפוף המתכות הטוב והמדהים ביותר שקיים. תאור: הקוסם מרים כפית מן השולחן ומתרכז בה... לאט לאט הכפית נראית כי מתחילה להינמס מול ענייהם המודהמות של הצופים עד לזווית של 90 מעלות. הכפית ניתנת לבדיקה... הקהל לא יאמין למראה עיניו. מתאים להופעות קלוז-אפ, במה, ילדים ומבוגרים. ניתן להזמין כיפוף כפית, כיפוף מזלג או בבכורה עולמית כיפוף מפתח - המפתח ניתן לבדיקה לפני ואחרי הכיפוף. (יש לציין בהערות בזמן ההזמנה את הכיפוף המבוקש) ללא הכנה מוקדמת ללא כימיקלים עובד לגמרי מעצמו הגימיק כמעט בלתי נראה ניתן להופיע מוקף לחלוטין ניתן לעשות שוב מהר מאוד ללא הכנה מיוחדת ניתן לשלוט האם הראש או הגוף של הכפית יתכופפו ! * שימו לב: התמונה להמחשה בלבד. מראה הקופסה עלול להשתנות.מגיע כיום של חברת FANTASMA וכולל DVD בונוס ללימוד בערכת הכפית. הסרטונים באדיבות ארז משה. כיפוף מזלג http://www.djofir.co.il/fork.wmv כיפוף מפתח http://www.djofir.co.il/keybendmoshe.wmv הסרטון שלמטה הוא לכיפוף כפית.
  מחיר מחירון: 190.00 ₪
  המחיר שלנו: 150.00 ₪
  מוצר מומלץ


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >