מציג 1 - 10 תוצאות מתוך 12 שנמצאו

חבילות קלפים מסומנות

 • "ג'וס" נוזל סימון (זוג בקבוקים) – Juice

   

  סוף סוף זה אצלנו – ג'וס! נוזל חדשני ומהפכני לסימון קלפים. ג'וס הינו נוזל סימון מקצועי המאפשר לסמן חבילות מכל סוג עם גב אדום וכחול. הפכו כל חבילה לחבילה מסומנת והדהימו את הצופים עם יכולות טלפתיות! ג'וס מגיע עם נוסחה חדשה שעובדת מיד! רק מרחו את הנוזל והיו מוכנים להופיע בתוך דקות! • בצעו קסמי הימורים! • צרו עיצובי סימון משלכם! • אינו דורש משתפי פעולה או משקפיים מיוחדים! היפה בנוזל הסימון זה שהוא מאפשר לכם ליצור סימונים מקוריים משלכם, דבר המקל על הליך השינון לעומת חפיסות שמסומנות מראש. פשוט מרחו את הנוזל על החלק האחורי של הקלף ונגבו את היתר כדי "לחרוט" את עיצובכם על הקלף! אז איך זה עובד? הנוזל שמיועד לחבילות אדומות וכחולות מכיל כימיקל "אוכל-ציפוי" בלעדי האוכל מיד את הגימור של הקלף ומאפשר מגע ישיר עם שכבת הנייר של הקלף. התוצאה היא סימן ענק, קל לקריאה ובלתי נראה לקהל! כולל הוראות ושני בקבוקונים חסיני דליפה, אחד לכל צבע – אדום וכחול. (ניתן להזמין במיוחד גם לחבפיסות עם גב שחור או לבן). מתאים לקלפים מפלסטיק ולקרטון.
  מחיר מחירון: 180.00 ₪
  המחיר שלנו: 139.00 ₪


 • ראיון איתי בטלוויזיה

   

  ראיון איתי, אופיר לב, בנושא פורטל הקסמים אשר שודר 24 פעמים בטלוויזיה בערוץ החיים הטובים בו אני מספר על הרעיון להקמת האתר ואיך הגעתי לתחום הקסמים. אנא הגיבו בבקשה
  מחיר מחירון: 1000.00 ₪
  המחיר שלנו: 0.00 ₪
  הוראות בעברית כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • החבילה של בוריס ווילד Boris Wild Marked Deck

   

  חבילה מיוחדת לקוסמים אשר סוג הקלף משתלב על הגב (גב בייסיקל) באופן סמוי מהעין. שימושים רבים: ניחוש קלפים, קריאת מחשבות, מנטליזם ועוד... כולל: חבילה מסומנת עם גב בייסיקל וחוברת הכוללת מספר רעיונות ורוטינות
  מחיר מחירון: 200.00 ₪
  המחיר שלנו: 130.00 ₪


 • חבילה מסומנת אולטימטיבית - Ultimate Marked Deck Bicycle

   

  חבילה חדישה מסומנת באופן בלתי נראה ומיועד לקוסמים ושחקני קלפים ופוקר. בעזרת חבילה זו ניתן לעשות את מיטב הקסמים (ניחוש קלפים, קריאת מחשבות, מנטליזם ועוד) כמו כן, אפשר לשחק משחקי קלפים שונים ולנצח תמיד... כולל חבילת בייסיקל מסומנת בצבע גב כחול או אדום.
  מחיר מחירון: 280.00 ₪
  המחיר שלנו: 240.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • אזל מהמלאי - חבילת קריאת המחשבות של דיוויד בליין - Bicycle David Blaine Mind Reading (Marked) Deck by USPCC – Trick

   

  סוף סוף היא נחתה כאן – חבילת קריאת המחשבות המדוברת של דיוויד בליין! גלו את הכוח להביט מבעד לקלפים ולגלות את מחשבות הצופים. החבילה הזו היא הכלי החזק ביותר המוצע כיום לקריאת מחשבות באמצעות קלפים. בעזרת התחכום המוצע בחבילה זו תוכלו לגלות כל קלף נבחר מבלי לבצע כמעט שום תחבולה! עם החבילה מצורפת חוברת הוראות המסבירה 9 אפקטים עוצמתיים שדיוויד בליין פיתח והופיע איתם (גם בטלוויזיה!) הניתנים לביצוע אך רק באמצעות החבילה המיוחדת הזו. בעיני האדם הפשוט שלא נמצא בסוד העניינים, החבילה נראית כחבילה רגילה לכל דבר ואין שום סיכוי שיחשוב אחרת. בנוסף, החבילה יכולה לשמש את הקוסם כחבילה רגילה לשימוש בקסמים שונים. כך שהמוצר הזה הוא בעצם שניים – גם כלי עוצמתי לקריאת מחשבות וגם חבילת קלפים מהודרת עם עיטור של דיוויד בליין! היישר מבית היוצר של דיוויד בליין האגדי... מומלץ בחום!
  מחיר מחירון: 80.00 ₪
  המחיר שלנו: 55.00 ₪


 • חבילה מסומנת "בייסיקל" (כחול) - (Marked Deck (Blue Bicycle Style

   

  אנחנו מציגים בפניכם את החפיסה המסומנת של דיוויד מאלק. מדובר בחפיסת קלפים מיוחדת מסוג בייסיקל שסומנה באמצעות נוסחת מיץ מיוחדת. מדובר בחפיסה מעולה לקוסמים שסימוניה ניתנים לראייה ממרחק של עד 5 מטרים. סימוני הקלפים קשים מאוד לקריאה ונדרש אימון ממושך כדי ללמוד כיצד לקרוא אותם. למידת הסימונים יכולה לארוך עד שבוע ימים. החבילה מגיעה עם הוראות מפורטות לגבי אופן קריאת הסימונים ואופן השימוש בהם. הסימונים אינם ניתנים לגילוי באמצעות בדיקת הדפדוף הידועה לשמצה אפילו תחת אורות בוהקים ופיקוח הדוק. אין צורך להשתמש בשום סוג של משקפיים או התקנים מיוחדים או להביט בקלפים בצורה מוזרה, צריך רק לדעת את הסוד. הסימונים הוצבו בעדינות על הקלפים, כך שהם קשים במיוחד לגילוי אם לא יודעים מה לחפש. החפיסה נראית רגילה לחלוטין ויכולה להימסר לבדיקה קפדנית. שימו לב: אין להשתמש בחפיסה זו למטרות הימורים. החבילה מסומנת באופן שניתן לדעת מה הם הקלפים 10 עד מלך, או מספרים אחרים. ללא סימון הצורה.
  מחיר מחירון: 320.00 ₪
  המחיר שלנו: 279.00 ₪


 • Cheating At Hold'em - DVD

   

  אם אתה משחק טקסס הולדם (או כל וריאציה פוקר אחרים) תמורת כסף, או בשביל הכיף, זה רק עניין של זמן עד שמישהו ינסה לרמות אותך. כאן אתה תלמד מהר את הידע הדרוש לך כדי למנוע הונאה של נוכלים במשחקים שונים. השחקנים הטובים ביותר בעולם לא יכולים להתגבר על היתרון של רמאי, כאשר מדובר בהתמודדות עם בגידה ליד שולחן פוקר, ידע על רמאות הוא ההגנה היחידה שלך. תוכלו, תוך מספר דקות ספורות, להפוך לשחקן הרבה יותר מתוחכם, שחקן שהוא ערני, עדכני וזריז. זה יאפשר לך להגן על עצמך ב"שדה המשחק" בכל שעה ובכל מקום בו אתה משחק, בין אם בטורניר הקזינו, הימור במשחק שולחן, או משחק ידידותי בבית. עם הDVD הבא אתה תהיה מומחה: * כרטיסים מסומנים * חפיסות חשפניות * גניבת צ'יפ * תנועות הפתיחה * מכשירים לרמאות * איך לחתוך חבילה כראוי * השימוש בכרטיסי פלסטיק ועוד... אורך הסרט: כ-שעה ו-50 דקות.
  מחיר מחירון: 230.00 ₪
  המחיר שלנו: 195.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • Arcane Gaff Deck חדש!

   

  בעזרת קלפי ה- Arcane תוכלו לעצב מחדש את החומר, לשלוט במוחות המתנדבים שלכם ואפילו במציאות. כל כללי הטבע אפשר פשוט למחוק! עידן חדש של קסמי קלפים מתחיל כאן!
  מחיר מחירון: 250.00 ₪
  המחיר שלנו: 189.00 ₪


 • בייסיקל - ערכת חבילה מסומנת (MARKED - Bicycle Deck Kit (+ DVD

   

  מעכשיו, תוכל להופיע עם החבילה האולטימטיבית! סימון מיוחד שלא נראה עוד! סוד הסימון החדש והייחודי ייתן לך יתרון רב עוצמה בכל קסם קלפים אפשרי. במבט קצר וחד תדעו במדויק מהו כל כרטיס שנבחר באופן אקראי! עוד לא נראתה חבילה כזאת! כל מה שאתה צריך כדי להתחיל כלול כבר בערכה זו. הערכה כוללת: - מדריך מודפס הכולל תמונות. - DVD הדרכה על החבילה המיוחדת + בונוס. - חבילת מדבקות אטימה לבייסיקל (שחורים רגילים). - חבילת בייסיקל מוכנה לשימוש ומסומנת בסוד החדש. אזהרה! הערכה הבאה והחבילה שבה - למטרות בידור בלבד.
  מחיר מחירון: 200.00 ₪
  המחיר שלנו: 160.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • חבילה מסומנת ("בי" כחולה) - Marked Deck (Blue Bee Style, Juice)

   

  אנחנו מציגים בפניכם את החפיסה המסומנת של דיוויד מאלק. מדובר בחפיסת קלפים מיוחדת מסוג בי שסומנה באמצעות נוסחת מיץ מיוחדת. מדובר בחפיסה מעולה לקוסמים שסימוניה ניתנים לראייה ממרחק של עד 5 מטרים. סימוני הקלפים קשים מאוד לקריאה ונדרש אימון ממושך כדי ללמוד כיצד לקרוא אותם. למידת הסימונים יכולה לארוך עד שבוע ימים. החבילה מגיעה עם הוראות מפורטות לגבי אופן קריאת הסימונים ואופן השימוש בהם. הסימונים אינם ניתנים לגילוי באמצעות בדיקת הדפדוף הידועה לשמצה אפילו תחת אורות בוהקים ופיקוח הדוק. אין צורך להשתמש בשום סוג של משקפיים או התקנים מיוחדים או להביט בקלפים בצורה מוזרה, צריך רק לדעת את הסוד. הסימונים הוצבו בעדינות על הקלפים, כך שהם קשים במיוחד לגילוי אם לא יודעים מה לחפש. הקלפים מסומנים כולם ומגיעים עם 13 סוגים שונים של סימונים. החפיסה נראית רגילה לחלוטין ויכולה להימסר לבדיקה קפדנית. שימו לב: אין להשתמש בחפיסה זו למטרות הימורים.
  מחיר מחירון: 350.00 ₪
  המחיר שלנו: 299.00 ₪


1 2 >