מציג 1 - 10 תוצאות מתוך 18 שנמצאו

אש

קסמים בקטגוריה זו עושים שימוש באש. אש תמיד היתה מוטיב מרכזי במופעי קסמים. אנו לא ממליצים לקנות קסמים מקטגוריה זו אם גילך הוא מתחת לגיל 18. בכל אופן, השימוש בקסמים בקטגוריה זו היא על אחריות הרוכש
 • פנקס ניירות פלאש - Flash Pads

   

  פנקס ניירות פלאש - Special Effects Flash Pads צרו להבות אש בכל זמן ובכל מקום! מהדורה זאת מגיעה בפנקס שליפה המכיל 20 דפי פלאש במידות של כרטיס ביקור: 5 ס"מ רוחב / 7 ס"מ אורך. המוצר מגיע "לח" בכדי למנוע הצתה. עם הגעתו יש לאפשר לו להתאוורר ולאבד מלחותו... לאחר הליך זה המוצר יהיה מוכן לשימוש. אזהרה! ניירות הפלאש מהווים שימוש באש והם מסוכנים מטבעם. הם מתוכננים לשימוש ע"י מבדרים מבוגרים ומקצוענים. אנא נהגו לפי ההנחיות הנלוות לפני השימוש במוצר.
  מחיר מחירון: 60.00 ₪
  המחיר שלנו: 30.00 ₪


 • ניירות פלאש (4 יחידות) - Flash papers

   

  צרו להבות אש בכל זמן ובכל מקום! מהדורה זאת מגיעה בארבעה יחידות גדולות אשר מהם ניתן לחתוך את המידות הרצויות לפי שיקול דעתכם. המידות הם 20 ס"מ רוחב / 23 ס"מ אורך. המוצר מגיע "לח" בכדי למנוע הצתה. עם הגעתו יש לאפשר לו להתאוורר ולאבד מלחותו... לאחר הליך זה המוצר יהיה מוכן לשימוש. אזהרה! ניירות הפלאש מהווים שימוש באש והם מסוכנים מטבעם. הם מתוכננים לשימוש ע"י מבדרים מבוגרים ומקצוענים. אנא נהגו ע"פ ההנחיות הנלוות לפני השימוש במוצר.
  מחיר מחירון: 60.00 ₪
  המחיר שלנו: 49.00 ₪


 • חוטי פלאש - Flash string

   

  צרו להבות אש בכל זמן ובכל מקום! מהדורה זאת מיוחדת מאד בשל היותה חוט, החוט מתלקח בתוך שניות ומשמש כמעין "פתיל". אפקט מוכר המבוצע באמצעות חוטי הפלאש הוא "יצירת הורד". הקוסם מצית פתיל מן הקצה האחד לשני וברגע שהלהבה מגיעה לסופה מטפחת נוצרת, ולתדהמת כולם מתוך המטפחת מתגלה ורד אדום ויפיפה. החוט מכיל 6 מטרים. המוצר מגיע "לח" בכדי למנוע הצתה. עם הגעתו יש לתת לו להתאוורר ולאבד מלחותו... לאחר הליך זה המוצר יהיה מוכן לשימוש. אזהרה! מוצרי הפלאש מהווים שימוש באש והם מסוכנים מטבעם. הם מתוכננים לשימוש ע"י מבדרים מבוגרים ומקצוענים. אנא נהגו ע"פ ההנחיות הנלוות לפני השימוש במוצר.
  מחיר מחירון: 120.00 ₪
  המחיר שלנו: 89.00 ₪


 • כותנה פלאש - Flash cotton

   

  צרו להבות אש בשניות ! מהדורה זאת מגיעה בצורת כותנה (מעין צמר גפן) המכיל כ- 4 גרם (המון). המידות של כל גוש הכתנה הם בערך: 8 ס"מ רוחב / 13 ס"מ אורך. כותנת הפלאש ידועה בעיקר בשל תכונתיה המדהימות ליצור ממש קרני אש המתפרצים מבין ידיכם, הכתנה היא זו המהווה שימוש לאלפי ג'ונגלרים בכל רחבי העולם. המוצר מגיע "לח" בכדי למנוע הצתה. עם הגעתו יש לאפשר לו להתאוורר ולאבד מלחותו, לאחר הליך זה המוצר יהיה מוכן לשימוש. אזהרה! מוצרי הפלאש מהווים שימוש באש והם מסוכנים מטבעם. הם מתוכננים לשימוש ע"י מבדרים מבוגרים ומקצוענים. אנא נהגו לפי ההנחיות הנלוות לפני השימוש במוצר.
  מחיר מחירון: 90.00 ₪
  המחיר שלנו: 50.00 ₪


 • במהירות האור - In A Flash

   

  הקסם המדליק של השנה ! מה קורה כשקסמי קלפים פוגשים קסמי מטבעות והכל עולה בלהבות ? המתנדב בוחר קלף וחותם עליו. המתנדב מספק מטבע וחותם עליו. הקלף מעורבב לאמצע החבילה. המטבע נעטף בחתיכת נייר טישו ומונח על גביי חבילת הקלפים. המתנדב שורף את הנייר ופתאום כל העסק עולה בלהבות אדירות! המטבע (החתום) מחורר את חבילת הקלפים עד לקלף החתום אותו בחר המתנדב והכל ניתן לבדיקה. זהו אחד מקסמי החובה לכל קוסם בכל סוג של הופעות. "קסם שימחק במהירות האור את כל קסמי הקלפים שהיתאמצתם ללמוד, לא מצריך כמעט שום מיומנות ומשאיר את הצופים פשוט הממומים! זהו קסם בלתי-נשכח, לאחר שתבצעו אותו הצופים שנכחו בו יזכרו אותו לכל החיים". גיי סנקי! הקסם עבר התאמה לכסף ישראלי וכולל אך ורק: DVD לימוד, חבילת קלפים מיוחדת לשימוש רב פעמי. ** שימו לב כי הקסם לא כולל פנקס פלאש למרות האמור בסרטון, אותו ניתן לקנות בנפרד. אין חובה בניירות אלו לביצוע, ניתן גם להשתמש בנייר רגיל אך האפקט פחות יפה. כמו כן, הקסם לא כולל מצית, גפרורים וחבילה רגילה. אזהרה: מגיל 12 ומעלה !
  מחיר מחירון: 200.00 ₪
  המחיר שלנו: 149.00 ₪
  כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • ראיון איתי בטלוויזיה

   

  ראיון איתי, אופיר לב, בנושא פורטל הקסמים אשר שודר 24 פעמים בטלוויזיה בערוץ החיים הטובים בו אני מספר על הרעיון להקמת האתר ואיך הגעתי לתחום הקסמים. אנא הגיבו בבקשה
  מחיר מחירון: 1000.00 ₪
  המחיר שלנו: 0.00 ₪
  הוראות בעברית כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • אפר - Ash Felt

   

  קסם אשר ישגע אנשים הקוסם נותן למתנדב לבחור קלף המתנד לוקח חתיכת נייר ורושם עליה את הקלף שהוא בחר לאחר מכן מקפל את חתיכת הנייר ושורף אותה בתוך מאפרה הקוסם לוקח את האפר מן המאפרה ומורח על היד שלו והינה נישארו הסימנים של הקלף שהמתנדב בחר !
  מחיר מחירון: 170.00 ₪
  המחיר שלנו: 130.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • אפר על היד גימיק - idem

   

  קסם מדהים ! אפר מלח כמעט כל אבקה שתפזרו על היד שלכם תוכל לרשום מה שתירצו !!! קלף,מספר,צורה הכל השיטה הכי טובה שקיימת לאפקט המדהים הזה !! בעזרת הכלי המדהים הזה תוכלו לעשות זאת בקלות ,בפשטות ובנוחות !!
  מחיר מחירון: 180.00 ₪
  המחיר שלנו: 130.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • נבואת האפר - Ash-Felt

   

  נבואת האפר - Ash-Felt קסם פשוט אדיר שישאיר את הקהל שלכם המום !! הקוסם מוסר למתנדב דף ועפרון ומבקש ממנו לרשום כל דבר שהוא רוצה: צורה, מספר, שם, תאריך וכו'. הקוסם מוסר למתנדב גפרורים ומאפרה ומבקש ממנו לשרוף את הדף עליו הוא כתב את רשומתו האישית. הקוסם אוסף את האפר שנותר במאפרה ומורח אותו על זרועו ולפתע מתגלה הדבר שהמתנדב רשם בכתובי אפר מסתוריים !! מהפנט !! מגיע עם כל האביזרים הדרושים ועם חוברת הוראות מפורטת.
  מחיר מחירון: 200.00 ₪
  המחיר שלנו: 145.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • נרות - Candles!

   

  ניתן לרכוש סרט זה יד-שניה גם במחיר 100 ש"ח בלבד !! צרו קשר לפרטים או הזמינו את הסרט ורשמו בהערות מעוניין ביד שניה. סרט יד שניה מגיע עם אחריות מלאה לתקינותו ואיכותו לא נופלת מכיוון שמדובר בDVD ראיתם את אמיר לוסטיג מדליק גפרור רק מלהיסתכל עליו? רוצים גם? הDVD הזה מסביר איך לעשות את זה ועוד דברים מגניבים! ממש DVD מדליק! הינה חלק מהקסמים שDVD זהמלמד: Splitfire Sparkle Matches Flare Candle To Sword Safety Catch Flashpin Auto-Light Match Billiard Balls Billiard Finale Flash Candle To Cane Candle To Streamers Flashover Stripped
  מחיר מחירון: 245.00 ₪
  המחיר שלנו: 195.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


1 2 >