מציג 1 - 10 תוצאות מתוך 156 שנמצאו

טארוט

 • ראיון איתי בטלוויזיה

   

  ראיון איתי, אופיר לב, בנושא פורטל הקסמים אשר שודר 24 פעמים בטלוויזיה בערוץ החיים הטובים בו אני מספר על הרעיון להקמת האתר ואיך הגעתי לתחום הקסמים. אנא הגיבו בבקשה
  מחיר מחירון: 1000.00 ₪
  המחיר שלנו: 0.00 ₪
  הוראות בעברית כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • ערכת קלפי טארוט-סדרת הריידר הידועה, קלפים גדולים - יחידות אחרונות במלאי

   

  ערכת קלפי טארוט-סדרת הריידר הידועה, קלפים גדולים . עולם הטארוט הקסום והמסתורי נפתח כאן לראשונה בפני הציבור הרחב. בעזרת קלפי טארוט מסדרת הריידר הידועים, תוכל ללמוד על עצמך, ללמוד לפתוח בקלפי הטארוט לאחרים ולמצוא את האמת הפנימית שלך תוך השתחררות מהעבר וצעידה לעבר עתיד טוב יותר, כל זאת בדרך קסומה ושונה. קלפים אלה צבעוניים ומאויירים בצורה סיפורית המלמדת אותנו על חיינו בעבר, בהווה ובעתיד. ניתן לראות קלפים נוספים מהחפיסה בתמונה הערכה מכילה קלפי טארוט באריזת וואקום שעוצבו ויוצרו בבלגיה. חבילת טארוט ריידר כוללת 78 קלפי טארוט גדולים באיורים צבעוניים שיגלו את כל נבכי הלב ואת הדרך לעתיד בכל תחומי החיים. לחפישת קלפי טארוט ייחודית זו מצורפת חוברת הסבר באנגלית המפרטת את משמעות כל קלף וקלף. השימוש בקלפי הטארוט: השימוש בקלפי הטארות לגילוי וידיעת העבר-הווה-עתיד הינו עתיק ביותר ותחום זה מקבל לגיטימיות ופופולריות גדולה מאוד בשנים האחרונות. את הערכה לא ניתן להשיג בחנויות. ניתן ליצור קשר ולהזמין ספרי לימוד בעברית ובאנגלית עד שיעודכנו באתר
  מחיר מחירון: 168.00 ₪
  המחיר שלנו: 100.00 ₪


 • קורס טארוט שלם בספר אחד מקצועי + חבילת טארוט ריידר - אזל

   

  קורס טארוט שלם בספר אחד מקצועי + חבילת טארוט ריידר המלצת האתר למתחילים ומתקדמים כאחד ! מאת אילי מורג ושרה ברק (עורכים) כל מה שצריך לדעת על טארוט - בספר אחד כולל חפיסת קלפים מקצועית לאימון אישי וקריאה עצמית. הספר מתחיל בהקדמה כללית, ועובר לתאור מפורט על 78 קלפי הטארוט, פירושם בתחומי חיים שונים, פירוש הסמלים שבהם והשימוש בהם בפתיחות לצורך ניבוי. בהמשך אנו מציגים את הפריסות המקובלות בפתיחות קלפים. אולם עיקרו של הספר הינו החלק השני - לאחר הכרת הטארוט, הקלפים והפריסות - תאור של עשרות פתיחות, מקרים אמיתיים שתוארו על ידי פותחים בקלפים. פירושי הפתיחות מאפשרים לכל אדם ללמוד לפרש את הקלפים לפי השאלה הייחודית, בכל תחום של החיים.. זו הפעם הראשונה שמוגש ספר כגון זה, ידידותי לקורא ומקצועי לקורא העברי. ספר חובה לכל אדם הרוצה לדעת מה צופנים לו קלפי הטארוט. * עשרות נושאים המוגשים באופן המובן לכל קורא ומהווים מדריך שימושי לכל. מספר עמודים: 240 עמודים, כריכה רכה. עוד בערכה !!! חפיסת קלפי טארוט ריידר הידועים באריזה מהודרת : על הקלפים: עולם הטארוט הקסום והמסתורי נפתח כאן לראשונה בפני הציבור הרחב. בעזרת קלפי טארוט מסדרת הריידר הידועים, תוכל ללמוד על עצמך, ללמוד לפתוח בקלפי הטארוט לאחרים ולמצוא את האמת הפנימית שלך תוך השתחררות מהעבר וצעידה לעבר עתיד טוב יותר, כל זאת בדרך קסומה ושונה. קלפים אלה צבעוניים ומאויירים בצורה סיפורית המלמדת אותנו על חיינו בעבר, בהווה ובעתיד. ניתן לראות קלפים נוספים מהחפיסה בתמונה המוגדלת. הערכה מכילה קלפי טארוט באריזת וואקום. חבילת טארוט ריידר כוללת 78 קלפי טארוט גדולים באיורים צבעוניים שיגלו את כל נבכי הלב ואת הדרך לעתיד בכל תחומי החיים. שימו לב: אין האתר אחראי על ההמלצות של הטארוט. ניתן לקנות את הספק בלבד ב90 ש"ח. צור קשר לפרטים
  מחיר מחירון: 203.00 ₪
  המחיר שלנו: 149.00 ₪


 • הטארוט של קראולי / אקרון וה. באנזאף

   

  הטארוט של קראולי / אקרון וה. באנזאף מדריך מלא לפענוח קלפי הטארוט המסתוריים של אליסטר קראולי, מדריך שהינו קל להבנה למתחילים, ובו בזמן מעורר השראה אצל המומחים. ספר זה מביא את ההסבר, הניתוח והפענוח של קלפי הטארוט של אליסטר קראולי וליידי פרידה, קלפים הנחשבים לנעלים ביותר בתחום קלפי הטארוט, ומשמשים מיסטיקנים וקוראי קלפים בכל רחבי העולם. בספר זה תמצאו: * הקדמה רחבה שתסביר איך להשתמש בקלפי קראולי באופן שוטף. * מפתח מלא לכל הסמלים והסימבולים המופיעים בקלפים. * פירוט מלא ומעשי של פענוח כל קלף וקלף בשאלות הנוגעות לכל תחומי החיים: מקצוע, מערכות יחסים ומודעות. * המדריך היעיל ביותר לפריסת קלפים (שיעילותן הוכחה) המאפשרת תשאול וחקירה בעזרת קלפי קראולי. אקרון (סי.פי.פריי) אסטרולוג וטארולוג ידוע. בעל השכלה במתמטיקה, פילוסופיה ותולדות האמנות. יליד 1948. בעבר היה מתופף ידוע בלהקת רוק מצליחה.
  מחיר מחירון: 112.00 ₪
  המחיר שלנו: 76.00 ₪
  הוראות בעברית


 • טארוט / אילי מורג ושרה ברק (עורכים)

   

  טארוט / אילי מורג ושרה ברק (עורכים) ספר זה הינו פרי של ניסיון ארוך בפתיחת קלפים ובכתיבת מאמרים וספרים על נושא הטארוט. ניסיון של שנים הביא את המחברים לעצב ספר בעל גישה שונה וייחודית לנושא קלפי הטארוט. הספר מתחיל בהקדמה כללית, ועובר לתיאור מפורט של 78 קלפי הטארוט, פירושם בתחומי חיים שונים, פירוש הסמלים שבהם והשימוש בהם בפתיחות לצורך ניבוי. בהמשך אנו מציגים את הפריסות המקובלות בפתיחות קלפים. אולם עיקרו של הספר הינו חלקו השני - לאחר הכרת הטארוט, הקלפים והפריסות - תיאור של עשרות פתיחות, מקרים אמיתיים שתוארו על ידי פותחים בקלפים. פירושי הפתיחות מאפשרים לכל אדם ללמוד לפרש את הקלפים לפי השאלה הייחודית, בכל תחום של תחומי החיים. ולסיום אנו מביאים מקבץ של "טיפים" מקצועיים שנאספו על ידי פותחים בקלפים.
  מחיר מחירון: 100.00 ₪
  המחיר שלנו: 89.00 ₪
  הוראות בעברית


 • טארוט למתחילים / קאסאנדרה איסון

   

  טארוט למתחילים / קאסאנדרה איסון במדריך זה מביאה קאסנדרה איסון הידועה, את יסודותיה של אמנות הניבוי הפופולרית. טארוט למתחילים מדריך את הקורא בנבכי סמלי ומבנה הטארוט, ונותן בידי הקורא את כל הכלים לקריאת ולפירוש קלפים. פשטותו של הספר מאפשרת לקורא להגיע לתוצאות מרשימות ממש מהרגע הראשון. הכירו את ההיסטוריה ואת הסמלים של הטארוט. גייסו לעזרתכם מצבור של נסיון מעשי שיעזור לכם לשפר את ביצועיכם. איך לפתח את האינטואיציה שלכם. הכירו מגוון של פריסות טארוט. איך לבחור את חפיסת הקלפים המתארימה לכם? למדו להשתמש בטארוט לצורך מדיטציה והתפתחות אישית. אי להפוך מחובב - למקצוען! ספר מקסים לכל קורא המתחיל את דרכו בנבכי הטארוט.
  מחיר מחירון: 30.00 ₪
  המחיר שלנו: 20.00 ₪
  הוראות בעברית


 • פתח לי קלף / אלי מורג

   

  פתח לי קלף / אלי מורג קלפי משחק מצויים בכל בית ומוכרים לכל אדם, והם משמשים גברים ונשים למשחקי קלפים. אולם יש המעדיפים להשתמש בקלפי משחק דווקא לצורך ניחוש עתיד וניתוח אופי, בדומה לשימוש שעושים בקלפי הטארוט. קלפי המשחק נחשבים בעיני המומחים לקלפים הנותנים תשובות מדוייקות ואמיתיות יותץר מאשר קלפי הטארוט, בעיקר בשאלות בעלות גוון אישי או בנושאים שבינו לבינה. לטענת המומחים, ריבוי המומחים בקלפי הטארוט גורם להסחת דעת, לעומת קלפי המשחק שהינם פשוטים וממוקדים יותר. אלי מורג מלמד בספר זה את כל הדרוש לקורא הרוצה לנחש את עתידו - את עתידם של אחרים - בקלפי משחק, המצויים בכלן בית. הספר מביא סקירה של הקלפים והסדרות השונות, ומציג בפירוט את השיטה האנגלית ואת השיטה האיטלקית, כולל השימוש בפריסות המרכזיות. בסוף הספר ישנן עצות שונות לניחוש בקלפי משחק, שכל קורא בקלפים חייב להכיר, ונספח נומרולוגי העוזר להבנת הקלפים.
  מחיר מחירון: 58.00 ₪
  המחיר שלנו: 39.00 ₪
  הוראות בעברית


 • קורס טארוט שלם / גידי גלבוע

   

  קורס טארוט שלם / גידי גלבוע קלפי ה"טארוט" הם כלי מדוייק ורב עצמה לחיזוי העתיד, לניתוח ההווה ולהבנת העבר. הקריאה בקלפי ה"טארוט" היא טכניקה מיסטית עתיקה, שמטרתה לייעץ לאדם בכל תחומי חייו, ולהאיר את דרכו בכל אשר יפנה.
  מחיר מחירון: 128.00 ₪
  המחיר שלנו: 90.00 ₪
  הוראות בעברית


 • קלפי טארוט (צבעוני) / אלי מורג

   

  קלפי טארוט (צבעוני) / אלי מורג אלי מורג, מחברם של ספרים רבי מכר רבים, טארולוג מומחה, מביא את המדריך הצבעוני המלא לקלפי הטארוט. לאחר הקדמה קצרה מציג אלי מורג את 78 קלפי הטארוט, מבאר את הסימבולים שבהם, את משמעותם, פירושיהם השונים (כאשר הם חיוביים או שליליים) ושימושיהם לצורך ניתוח כישורים וניחוש העתיד בפריסות. בעזרת התצוגה הצבונית, קל לעקוב אחר כל ההסברים, ולהבין את עקרונות קלפי הטארוט ופריסותיהם. בנוסף, מציע אלי מורג שיטה בעזרתה ניתן להשתמש בקלפי הטארוט כקלפי צבע, ונותן משמעות המבוססת על המיסטיקה של הצבעים לכל קלף וקלף. תלמידי הטארוט, המשתמשים או המומחים לקלפים יכולים לנצל ספר זה, בו מופיעים כל הקלפים בצבעיהם המקוריים, גם ללא רכישת חפיסת קלפים - אלי מורג מסביר בצורה פשוטה וקצרה איך ניתן להציב פריסה ולפתוח בקלפים בעזרת ספר זה בלבד.
  מחיר מחירון: 89.00 ₪
  המחיר שלנו: 63.00 ₪
  הוראות בעברית


 • אסטרולוגיה / אלי מורג

   

  אסטרולוגיה / אלי מורג ספר חובה לכל אדם המתעניין באסטרולוגיה, בכוכבים ובהורוסקופ. בעזרת ספר זה יכול הקורא לבנות ניתוח מעמיק של מפת הלידה, ולהבין טוב יותר את תכונותיו, גורלו, הקארמה השלטת בו, והעתיק הצפון לו בכוכבים.
  מחיר מחירון: 79.00 ₪
  המחיר שלנו: 57.00 ₪
  הוראות בעברית


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >