מציג 1 - 10 תוצאות מתוך 26 שנמצאו

שונות

 • ראיון איתי בטלוויזיה

   

  ראיון איתי, אופיר לב, בנושא פורטל הקסמים אשר שודר 24 פעמים בטלוויזיה בערוץ החיים הטובים בו אני מספר על הרעיון להקמת האתר ואיך הגעתי לתחום הקסמים. אנא הגיבו בבקשה
  מחיר מחירון: 1000.00 ₪
  המחיר שלנו: 0.00 ₪
  הוראות בעברית כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • Jay Sankey's Create Your Own Magic (DVD)

   

  Jay Sankey's Create Your Own Magic (DVD) צור קסמים מקוריים ומגניבים משלך בעזרת סרטון לימוד זה. תן ליצירתיות שלך להשתחרר ועכשיו במחיר מבצע. מלומד ע"י גדול הממציאים בזמננו: סנקי. "To live a creative life we must lose our fear of being wrong." - Joseph Chilton Pearce "I had a problem with this DVD. After watching it I couldn't get any sleep! I stayed up all night creating 3 awsome new card routines and wrote 2 songs on my guitar! ...A creative nitro boost that will shift your conscious mind into high gear!" - Jay Noblezada The Effect "How do you create so much original magic?" That's the one question Jay has asked more than any other. And now Jay gives the definitive answer. Recognized around the world as one of the most creative magicians alive today, Jay is uniquely qualified to show you how to create your own magic. Whether you perform close-up, stage, mentalism or children's magic, on this innovative DVD Jay teaches you how to bring more of your SELF in your magic while discussing 28 key creative principles behind unlocking your own unique "magic imagination." Make the Magic yours
  מחיר מחירון: 220.00 ₪
  המחיר שלנו: 175.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • קסמים רומנטיים - אחרון במלאי - Jay Sankey's FIRESTARTERS

   

  Jay Sankey's FIRESTARTERS קסמים רומנטים לאוהבים...ראו סרטון
  מחיר מחירון: 220.00 ₪
  מחיר מבצע: 180.00 ₪
  כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • אזיקים מסתוריים-Mystery Handcuffs

   

  רוצים ממש אבל ממש לשגע את הקרובים שלכם?? עכשיו תוכלו בעזרת הטריק המדהים והפשוט הזה שיגרום לכם להיראות לא פחות טובים מהודיני! הקוסם נותן למתנדב לבדוק צמד אזיקים ושרשרת פשוטים למראה ולאזוק אותו בעצמו. הקהל לא יספיק להגיד ג'ק רובינסון וכבר הקוסם ישתחרר מן האזיקים. מדהים! מעולה לקסמי-במה והיחלצות. מתאים לכל הגילאים.
  מחיר מחירון: 210.00 ₪
  המחיר שלנו: 150.00 ₪


 • אנימציות בבלוני צורות (הספר) - Dream Balloons Book

   

  רציתם אי-פעם לדעת לפסל בבלונים ולא כל-כך הצלחתם או שלא ידעתם היכן לחפש?... ספר זה ילמד אתכם מבסיס ועד לרמה מקצוענית כיצד לפסל בבלונים ולא רק לדעת לפסל... אלה לתת לכם הנחיות לפיסולים ספציפים של דמויות מצוירות מוכרות... והכל רק מבלונים! הילדים פשוט מתים על זה! מכיל 31 פיסולים וטכניקות המוסברים צעד-אחר-צעד עם 1100 תמונות. מכיל הנחיות מפורטות בארבעה שפות שונות (כולל באנגלית). חובה לכל קוסם ילדים ומסיבות!
  מחיר מחירון: 200.00 ₪
  המחיר שלנו: 139.00 ₪


 • כדורי ספוג הדיוידי - SPONGE

   

  כדורי ספוג... איזה קוסם שמעריך את עצמו לא מחזיק בהם?... אך בכל זאת למרות התפתחות עולם הקסמים והשימוש הנרחב בקסמים חדשניים אותם ארבעה גושי ספוג פשוטים לא רוצים לעזוב אותנו.. וטוב שכך. הרבה תוהים לחשוב שכדורי ספוג זה סתם למתחילים ולילדים... ובכך מאבדים נקודות רבות בעולם הקסמים.. הרי החוק הראשון בעולם הקסמים הוא פשטות ויחודיות - קריטריונים מרכזיים בכדורי-הספוג. ישנה סיבה כלשהי שאלפי קוסמי-צמרת מקצוענים עדיין משתמשים בממזרים הקטנים והיא כמובן הפוטנציאל האדיר שלהם לבדר! כשאתם נמצאים ברחוב, במסיבות או במסעדה אם יש לכם כמה כדורי-ספוג יש לכם חמש דקות חוויה קסומה מהנה ובלתי נשכחת. הם קופצים. הם מתגלים. הם מתחבאים. הם מיתרבים. והם עושים את כל זה בידיו של המתנדב! אך כדורי הספוג לא יעשו בשבילכם את העבודה. אתם חייבים לדעת לבדר איתם! וכאן נכנס נובלזאזה לעינין. נובלזאדה יצר קורס שיוביל אתכם ממתחילים למקצוענים בכדורי ספוג. אתם תתחילו מן הבסיס ותתקדמו לעבר רוטינה שלמה שתוכלו לבצע בכל סיטואציה באשר היא. במהלך הלימוד אתם תשפרו את זריזות הידים שלכם, את יכולת הסחת הדעת שלכם ויכולות ההופעה שלכם. קלאסיקה נשארת קלאסיקה. להוסיף את כדורי-הספוג לאוסף הקסמים שלכם זוהי לבטח ההחלטה השקולה ביותר בעולם הקסמים. מה תלמדו: Palms and Concealments finger palm front clip thumb palm back thumb clip sponge ball classic Vanishes standard vanish thumb palm vanish retention vanish take vanish french drop 2 hand vanish misdirection Productions push out pinch production (Gary Darwin) stage production pocket steals Loads and Splits standard load bold load the shuttle pass sawing in half rip split optical split final loads Routines full length routine 2 in the hand, 1 in the pocket the 10 count בונוס תקבלו בנוסף ארבע כדורי ספוג והרצאה על מגוון תחבולות מעבר לנושא ההרצאה.
  מחיר מחירון: 150.00 ₪
  המחיר שלנו: 118.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • סודות הקריאה בטארוט 2 DVDים - Tarot Reading Secrets DVD 2 DVD Set

   

  למנטליסט או לכל מי שרוצה להיות גורו של טארוט, הדיוידי מציע הסברים ממורה מנוסה של קריאה בטארוט. המורה דין התחיל לקרוא בטארוט מגיל 4, מלמד באופן מקצועי כבר 18 שנים ומופיע לצרכי בידור בטארוט מזה 15 שנים לכן אתם יכולים להיות בטוחים שיש לו את כל הידע הנדרש והניסיון בכדי להעביר לכם שיעור בלתי נשכח של אחת מהאומנויות המרתקות ביותר. דין מעביר סמינרים כבר שנים והוא הצליח לרכז את כל החומר לשני דיוידי. לראשונה דין משתף בקורס את סודותיו השמורים ביותר ואת הפילוסופיה של הקריאה בסביבה בידורית הוא ישתף אתכם בסכנות ובדברים שכדאי לכם להזהר מהם, יעזור לכם להביא את עצמכם לקריאה ( גם אם אתם לא מאמינים בזה אתם יכולים לקרוא ממקום אתי ), אתם תלמדו איך לעשות כסף! בשיטה הזאת תלמדו את הדרך המסורתית לקריאה אך תוכלו אפילו לקרוא בעזרת קלפי משחק רגילים. הקורס בנוי באיכות שמע ווידאו גבוהה (HD). כלול גם pdf בנוסף ל 2 דיוידים! ללא ספק כל מה שאתם צריכים כדי ללמוד הכל אבל הכל על טארוט!
  מחיר מחירון: 600.00 ₪
  המחיר שלנו: 450.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • אשליות ה- Topit דיוידי by Jean-Pierre Crispon

   

  סרטון יצירת גישות קסומות חדשות ל- Topit. כפי שאתם יודעים, ה- Topit הוא גימיק המאפשר לך להעלים אובייקטים, ז'אן פייר נותן לך בסרטון הבאה, יותר מחמש עשרה אחיזות עיניים ושמונה רוטינות לביצוע עם חפצים שונים, כמו: מטבעות, קלפים, כדורים וחבלים בעזרת ה- Topit אורך הסרט: כ-שעתיים.
  מחיר מחירון: 230.00 ₪
  המחיר שלנו: 199.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • Cheating At Hold'em - DVD

   

  אם אתה משחק טקסס הולדם (או כל וריאציה פוקר אחרים) תמורת כסף, או בשביל הכיף, זה רק עניין של זמן עד שמישהו ינסה לרמות אותך. כאן אתה תלמד מהר את הידע הדרוש לך כדי למנוע הונאה של נוכלים במשחקים שונים. השחקנים הטובים ביותר בעולם לא יכולים להתגבר על היתרון של רמאי, כאשר מדובר בהתמודדות עם בגידה ליד שולחן פוקר, ידע על רמאות הוא ההגנה היחידה שלך. תוכלו, תוך מספר דקות ספורות, להפוך לשחקן הרבה יותר מתוחכם, שחקן שהוא ערני, עדכני וזריז. זה יאפשר לך להגן על עצמך ב"שדה המשחק" בכל שעה ובכל מקום בו אתה משחק, בין אם בטורניר הקזינו, הימור במשחק שולחן, או משחק ידידותי בבית. עם הDVD הבא אתה תהיה מומחה: * כרטיסים מסומנים * חפיסות חשפניות * גניבת צ'יפ * תנועות הפתיחה * מכשירים לרמאות * איך לחתוך חבילה כראוי * השימוש בכרטיסי פלסטיק ועוד... אורך הסרט: כ-שעה ו-50 דקות.
  מחיר מחירון: 230.00 ₪
  המחיר שלנו: 195.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • חיזוי הפוך (טריק) - Knock out Prediction Outdone

   

  הקהל שלך יהיה המום כשתוכל לגלות את הכרטיס של הצופה, אפילו שהוא יכול לטרוף את הקלפים כמה פעמים שהוא רק רוצה, תוכל לבצע את האפקט הזה מיד, זוהי אחת ההשפעות החזקות ביותר של קלפים וגילו הכרטיס הנבחר של הצופה אי פעם. את זה הקהל שלכם לא ראה מזה זמן רב! מגיע עם 2 חפיסות קלפים, כולל DVD ללימוד כל הווריאציות.
  מחיר מחירון: 285.00 ₪
  המחיר שלנו: 240.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


1 2 3 >