מי אנחנו

ברוכים הבאים לחנות המקוונת הראשונה בישראל המיועדת כולה לקניית ציוד מקצועי לקוסמים, אביזרי-יסוד, קלפים איכותיים, סרטי לימוד ומשחקים.

החנות של אופיר לב עוסקת ביבוא מוצרים יחודיים לארץ ותשמח לשמוע מכם על מוצרים נוספים אשר לא מצאתם כאן ואתם חפצים בהם. במידה ויש כאלו פנו אלינו למייל או לפורום ותקבלו משוב תוך זמן קצר. ברצוננו לשמוע את דעתכם על האתר ונשמח לשמוע על הצעות לשיפורים.

משלוח

המשלוחים לכל חלקי הארץ ניתנים בחינם בקניה מעל 120 ש"ח (*לא כולל מוצרים אשר במבצע). בקניה מעל 300 \ 500 ש"ח הקונה יקבל בנוסף להזמנתו שי צנוע. הזמנה מתחת ל120 ש"ח מצריכה הוספה של 15 ש"ח בעבור משלוח. המשלוחים הרגילים מתבצעים באמצעות הדואר ובעבור שליח עד הבית יש לשלם 50 ש"ח.

מוצרים

כל המוצרים הניתנים באתר חדשים ומגיעים ללא כל פגע ובאיכות. למעט סרטים אשר מגיעים לעתים יד-שניה אך באיכות וברמה של חדש ובאחריות. כאשר זהו DVD לא קיימת ירידה באיכות והסרט חדש כמו ביום הראשון. (סרטים אשר לא עומדים בסטנדרטים מחמירים לאחר בדיקה יסודית לא נמכרים.) ליד מרבית המוצרים תוכלו למצוא הסבר פרטני ומדויק בעברית. ולעיתים לינק לסרטון אשר מראה את מהלכו של הקסם וממחיש את המוצר. בעת קניית חלק מן המוצרים תקבלו אף סרטון המסביר כיצד לבצע את הקסם.
כל המעוניין למכור סרט או כל מוצר אחר (חדש \ משומש) באמצעות האתר מוזמן לשלוח לנו הודעה או מייל בנושא. אנו תמיד מחפשים אחר ספקים חדשים ונאמנים.

ליצנים

ניתן לחפש בתיבת החיפוש באתר (ליצן, ליצנים, בלון, בלונים) או להיכנס לקטגוריות הצחוקים וקסמים לילדים \ מוצרי יסוד בקסמים על-מנת למצוא אביזרים מעניניים.

התעדכנות

כל המעוניין להתעדכן במוצרים חדשים, מבצעי החודש, מבצעים בלעדיים, ומתי אנו מגיעים לכנסים ולכל מני ערים בארץ, מוזמן להירשם אל רשימת התפוצה הנמצאת בצידו השמאלי של האתר.

בין לקוחותינו

קורס אוניברסיטת סלע לקסמים, מוזיאון הילדים בחולון, טורניר הפוקר הישראלי Epic והרשימה גדלה...

אנו מאחלים לכם שהות נעימה וקנייה בטוחה!

בברכה,
אופיר לב