מציג 1 - 10 תוצאות מתוך 337 שנמצאו

קסמים בקלפים

 • גפרור מרחף על קלף - Floating Match on Card

   

  עוררו תגובות מדהימות עם אחד מקסמי-הריחוף הפופלאריים ביותר! מומלץ בחום! האפקט הקוסם מציג גפרור וקלף. הוא ממקם את הגפרור על גבי הקלף וכאשר מניף את ידו מעל הגפרור, הגפרור חל לרחף לו אל מעל לקלף. הגפרור ירחף ויגיע לגובה גבוה יותר ויותר! לאחר מכן, הקוסם לוקח קלף אחר ומניח אותו בין הגפרור לקלף בכדי להראות שאין לחלוטין שום דבר המחזיק את הגפרור - הוא באמת מרחף! לאחר מכן, הקוסם אומר את מילות הקסם והגפרור מרחף לו חזרה אל הקלף. החבילה כוללת שני קלפים מתוחבלים מיוחדים, קלף אחד רגיל, גפרור עץ והנחיות לביצוע רוטינת קלוז-אפ מדהימה! הקסם הזה אולי הולך להיות בקרוב אחד מקסמי הקלוז-אפ הפופולריים ביותר של כל הזמנים!
  מחיר מחירון: 60.00 ₪
  המחיר שלנו: 40.00 ₪
  כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • בחירה מהפנטת - Hypnotic Choice

   

  בחירתו המנטלית של הצופה נשלטת ע"י השפעתכם ההיפנוטית. הנבואה האולטימטיבית שלעולם לא נכשלת. לצופה ניתנת בחירה חופשית של כל אחד משלושת קלפי הסמלים ההיפנוטים. אין שום כפיות קלפים. למרות זאת, אפילו שניתנה לצופה בחירה חופשית הקוסם לעולם לא נכשל בגילוי הקלף. למעשה הקוסם טוען שהוא היפנט את הצופה לבחור בקלף הספציפי הזה. בכדי להוכיח את טענתו הקוסם הופך את הקלף ומגלה כי בגב הקלף הנבחר הייתה כתובה מראש נבואה המתארת את בחירתו של הצופה. מנטליזם לא יכול להיות יותר חזק וקל מזה... אפילו טירון יכול לבצע את זה.
  מחיר מחירון: 60.00 ₪
  המחיר שלנו: 30.00 ₪
  כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד


 • סט קלפי ביסיקל - Bicycle Magic Card tricks

   

  תדהימו את החברים והמשפחה שלכם עם יותר מ-20 קסמים קלים ללמידה!! אתם יכולים להופיע כמו קוסמים אמיתיים!! הסט כולל שני חבילות בייסיקל האחת רגילה והשניה מגומקת, חוברת לימוד עם יותר מ20 טריקים שונים וגם טיפים למתחילים!! פשוט סט נהדר למתחילים!!
  מחיר מחירון: 100.00 ₪
  המחיר שלנו: 58.00 ₪
  הוראות בעברית


 • "ג'וס" נוזל סימון (זוג בקבוקים) – Juice

   

  סוף סוף זה אצלנו – ג'וס! נוזל חדשני ומהפכני לסימון קלפים. ג'וס הינו נוזל סימון מקצועי המאפשר לסמן חבילות מכל סוג עם גב אדום וכחול. הפכו כל חבילה לחבילה מסומנת והדהימו את הצופים עם יכולות טלפתיות! ג'וס מגיע עם נוסחה חדשה שעובדת מיד! רק מרחו את הנוזל והיו מוכנים להופיע בתוך דקות! • בצעו קסמי הימורים! • צרו עיצובי סימון משלכם! • אינו דורש משתפי פעולה או משקפיים מיוחדים! היפה בנוזל הסימון זה שהוא מאפשר לכם ליצור סימונים מקוריים משלכם, דבר המקל על הליך השינון לעומת חפיסות שמסומנות מראש. פשוט מרחו את הנוזל על החלק האחורי של הקלף ונגבו את היתר כדי "לחרוט" את עיצובכם על הקלף! אז איך זה עובד? הנוזל שמיועד לחבילות אדומות וכחולות מכיל כימיקל "אוכל-ציפוי" בלעדי האוכל מיד את הגימור של הקלף ומאפשר מגע ישיר עם שכבת הנייר של הקלף. התוצאה היא סימן ענק, קל לקריאה ובלתי נראה לקהל! כולל הוראות ושני בקבוקונים חסיני דליפה, אחד לכל צבע – אדום וכחול. (ניתן להזמין במיוחד גם לחבפיסות עם גב שחור או לבן). מתאים לקלפים מפלסטיק ולקרטון.
  מחיר מחירון: 180.00 ₪
  המחיר שלנו: 139.00 ₪


 • התפוגגות- Fadeout

   

  האפקט: רוטינה מהירה וחזותית במיוחד אשר תפעים כל קהל. הקוסם מראה חפיסת קלפים משני צידיה, ונותן לצופה לנקוב בשם של קלף כלשהו. הקוסם מסיר את הקלף הנבחר מן החפיסה, מראה אותו לצופה, ומערבב אותו חזרה לחפיסה. לפתע פניי כל הקלפים מתחילים באורח פלא להיעלם, הקוסם מראה כי כל הקלפים בחפיסה כעת ריקים! ורק קלף אחד השוכן קרוב לאמצע החפיסה נראה כי לא נעלם. הקלף הנבחר מונח הצידה בעוד שהקוסם מראה לקהל שבאמת כל קלף בחפיסה כעת לבן. אך בעזרת נקישת אצבע והנפת יד.. כעת גם הקלף הנבחר הפך לבן, מה שמוכיח שהכל היה אשליה! מגיע עם חבילת Fadeout מקורית וחוברת הדרכה מאוירת מבית היוצר של מאיר ידיד.
  מחיר מחירון: 120.00 ₪
  המחיר שלנו: 69.00 ₪
  כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • הובער ושוחזר - Torched & Restored

   

  הישר מקסמי-המחתרת, ברנאט בראון מביא לנו את הקסם המפורסם "הובער ושוחזר" הנחשב לאחד מן הקסמים המופלאים ביותר (שלא לומר הקלים ביותר) מכל קסמי הקריעה והשחזור שקיימים כיום. צופה בוחר בחופשיות בקלף כלשהו וחותם עליו. הקוסם קורע את הקלף בבירור לארבעה חתיכות. הקוסם מוציא מכיסו מבער, ומתחיל "לרתך" את ארבעת החתיכות יחדיו. ומיד בפתאומיות וחזותיות משחזר את הקלף לחלוטין. זהו אחד מן הקסמים ברי הביצוע ובעלי השיטה הקלה ביותר אשר מדהימים את הקהל כמעט ללא שום מיומנות מצד הקוסם. מגיע עם חוברת הדרכה מאוירת וחומרים.
  מחיר מחירון: 120.00 ₪
  המחיר שלנו: 63.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • חבילת שליטת המוחות - Mind Power Deck

   

  הקוסם פורס את חפיסת הקלפים על השולחן ומבקש מן הצופה לחשוב על קלף כלשהו. לאף אחד אחר כרגע אין מושג מהו הקלף, מפני שהצופה מעולם לא נגע בו או נקב בשמו. הקוסם מתרכז, לאט, לאט אך בביטחה "קורא את מחשבותיו" ונוקב בשמו של הקלף! הקוסם יכול לחזור על הקסם שוב, אך הפעם הוא יהיה אף יותר מדהים, הקוסם מבקש ממספר אנשים לחשוב על קלף שונה במקביל.. ולאחר מספר שניות נוקב בשמם של הקלפים עליהם חשבו, בצורה נכונה ומדויקת! חפיסת שליטת המוחות של ג'ון קנדי היא כל-כך חזקה, ובלתי אפשרית להבנה, הקהל שלכם יהיה משוכנע שאתם בעלי כוחות על-טיבעיים! למה הקסם כ"כ טוב? ג'ון קנדי שיתף פעולה עם הקוסם והמנטליסט הדגול טים קונאובר ליצור את חפיסת קריאת המחשבות האולטימטיבית. החפיסה יכולה להיראות כחפיסת קלפים רגילה של 52 קלפים ואף יכולה להיות מוחזקת בידו של הצופה מבלי שיבחין במשהו יוצא דופן. ועדיין תוכלו לקרוא את מחשבותיהם בצורה נכונה בכל פעם. בחפיסה לא כלולה שום מערכת שעליכם לשנן בעל פה, מפני שהחפיסה עושה בשבילכם את כל העבודה. אתם תודהמו מתגובותיהם של הצופים שלכם! מגיע בתור מהדורה המודפסת על קלפי בייסיקל, כולל סרטון והסברים
  מחיר מחירון: 350.00 ₪
  המחיר שלנו: 185.00 ₪
  כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • קלף יום-ההולדת - Birthday Card

   

  קסם מדהים ומעולה להופעות ימי-הולדת! הקוסם שולף כרטיס נייר אשר מופיעים עליו מספרים, הקוסם מבקש מן המתנדב לבחור באיזה מספר שמתחשק לו. ולאחר מכן שולף חפיסת קלפים, והמספר אשר המתנדב בחר בחופשיות יהיה מספר הקלפים אשר מובילים אל הקלף היחיד בכל החפיסה שרשום עליו "יום-הולדת שמח"! ובנוסף לכל זה מאחורי כרטיס המספרים רשום בבירור התאריך של חוגג היום הולדת! מקסים! מגיע עם כל האביזרים הנ"ל ועם חוברת הוראות מפורטת.
  מחיר מחירון: 185.00 ₪
  המחיר שלנו: 135.00 ₪


 • חוטי הניבוי - WireGrams

   

  חוטי הניבוי - WireGrams חוט תיל בעל מראה תמים משנה צורתו והופך להיות הקלף עליו חשב המתנדב, לאחר חימום קל בכל אמצעי-מצית, ספל קפה, נייר פלאש וכו'... החוט מתחיל להתפתל באופן ויזואלי ומקבל את צורתו הממשית של הקלף. קל לתפעול ולא מצריך שימוש בכימיקליים. הגימיק כולל חוברת הוראות, ומגיע עם כל מיני צורות - קלפים שונים.
  מחיר מחירון: 130.00 ₪
  מחיר מבצע: 79.00 ₪
  כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • מונטי שלושת הקלפים (במה)

   

  מונטי שלושת הקלפים (במה) קלאסיקה של כל הזמנים הראו לקהל 3 קלפים גדולים, 2 מלכות ומלך. תן למתנדב לזכור היכן המלכה. ערבבו באיטיות את הקלפים והמתנדב תמיד יטעה בגילוי המיקום שלה. עובד תמיד ! מגיע עם חוברת הוראות ועם קלפים ענקיים. * סוג הקלפים עלול להשתנות
  מחיר מחירון: 350.00 ₪
  המחיר שלנו: 200.00 ₪