מציג 1 - 10 תוצאות מתוך 67 שנמצאו

לקוסם המתחיל

 • גפרור מרחף על קלף - Floating Match on Card

   

  עוררו תגובות מדהימות עם אחד מקסמי-הריחוף הפופלאריים ביותר! מומלץ בחום! האפקט הקוסם מציג גפרור וקלף. הוא ממקם את הגפרור על גבי הקלף וכאשר מניף את ידו מעל הגפרור, הגפרור חל לרחף לו אל מעל לקלף. הגפרור ירחף ויגיע לגובה גבוה יותר ויותר! לאחר מכן, הקוסם לוקח קלף אחר ומניח אותו בין הגפרור לקלף בכדי להראות שאין לחלוטין שום דבר המחזיק את הגפרור - הוא באמת מרחף! לאחר מכן, הקוסם אומר את מילות הקסם והגפרור מרחף לו חזרה אל הקלף. החבילה כוללת שני קלפים מתוחבלים מיוחדים, קלף אחד רגיל, גפרור עץ והנחיות לביצוע רוטינת קלוז-אפ מדהימה! הקסם הזה אולי הולך להיות בקרוב אחד מקסמי הקלוז-אפ הפופולריים ביותר של כל הזמנים!
  מחיר מחירון: 60.00 ₪
  המחיר שלנו: 40.00 ₪
  כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • בחירה מהפנטת - Hypnotic Choice

   

  בחירתו המנטלית של הצופה נשלטת ע"י השפעתכם ההיפנוטית. הנבואה האולטימטיבית שלעולם לא נכשלת. לצופה ניתנת בחירה חופשית של כל אחד משלושת קלפי הסמלים ההיפנוטים. אין שום כפיות קלפים. למרות זאת, אפילו שניתנה לצופה בחירה חופשית הקוסם לעולם לא נכשל בגילוי הקלף. למעשה הקוסם טוען שהוא היפנט את הצופה לבחור בקלף הספציפי הזה. בכדי להוכיח את טענתו הקוסם הופך את הקלף ומגלה כי בגב הקלף הנבחר הייתה כתובה מראש נבואה המתארת את בחירתו של הצופה. מנטליזם לא יכול להיות יותר חזק וקל מזה... אפילו טירון יכול לבצע את זה.
  מחיר מחירון: 60.00 ₪
  המחיר שלנו: 30.00 ₪
  כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד


 • קוביית טלפתיה - Tel-A-Vision

   

  מעולם לא היה קל יותר לקרוא מחשבות! הקוסם מוסר למתנדב קובייה אשר בכל צידיה קיים איור שונה. המתנדב מתבקש לבחור באיזה ציור שהוא רוצה ולהכניס את הקוביה לקופסא אטומה הניתנת לבדיקה. כאשר הצורה שבחר כלפי מעלה. הקוסם מצמיד את הקופסא לראשו בכדי כביכול לקלוט את האיור ולבסוף הקוסם מתאר במדויק את הציור שבחר. עובד תמיד!
  מחיר מחירון: 40.00 ₪
  המחיר שלנו: 25.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • כדור ואגרטל - Ball and Vase

   

  הקוסם מראה אגרטל קטן ובתוכו יש כדור הקוסם לוקח את הכדור ליד ומעלים אותו ופיתאום הכדור שנעלם מהיד של הקוסם נמצא בתוך האגרטל אפשר לעשות כל מיני רוטינות מדהימות עם האביזר הזה.
  מחיר מחירון: 30.00 ₪
  המחיר שלנו: 18.00 ₪
  כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד


 • מכונת כסף - S.S. Adams Money Maker

   

  קחו דף נייר רגיל והעבירו אותו דרך המכונה והנה יש לכם שטר רגיל ותקין או לחלופין קחו ממתנדב שטר והפכו אותו לנייר רגיל לחלוטין מתאים מאוד לילדים!!
  מחיר מחירון: 70.00 ₪
  המחיר שלנו: 28.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • משוט חלומי - Dream Paddle

   

  קסם מדהים וקל לביצוע!! מבית היוצר של ג'ון קנדי! הקוסם מציג משוט קטן עם 4 צורות עליו בצבעים שונים. הקוסם לוקח כל צורה שהוא רוצה ומשנה לה את הצבע!!! אפילו שהמתנדב בוחר צורה הקוסם יכול לשנות לה את הצבע!! ובסוף הקוסם יכול להחליף את כל הצבעים של הצורות ביחד!!
  מחיר מחירון: 170.00 ₪
  המחיר שלנו: 130.00 ₪


 • סט קלפי ביסיקל - Bicycle Magic Card tricks

   

  תדהימו את החברים והמשפחה שלכם עם יותר מ-20 קסמים קלים ללמידה!! אתם יכולים להופיע כמו קוסמים אמיתיים!! הסט כולל שני חבילות בייסיקל האחת רגילה והשניה מגומקת, חוברת לימוד עם יותר מ20 טריקים שונים וגם טיפים למתחילים!! פשוט סט נהדר למתחילים!!
  מחיר מחירון: 100.00 ₪
  המחיר שלנו: 58.00 ₪
  הוראות בעברית


 • המנעול הביישן - Bashful Lock

   

  הקוסם מוציא מנעול מתכת קטן ומבקש ממתנדב לפתוח אותו (כמובן שהוא לא יצליח) אחרי כמה זמן שהמתנדב כבר ניסה כל דרך אפשרית לפתוח את המנעול הקוסם לוקח אותו ומסביר לקהל שזהו מנעול ביישן! (ביישן?! מה?!) כן מנעול ביישן המנעול מתבייש להיפתח ליד הרבה אנשים אז הקוסם לוקח את המנעול שלא יראו אותו (כמו מאחורי הגב) ופותח אותו תוך שנייה!! קסם מדהים!! *לא צורך שום מיומנות
  מחיר מחירון: 75.00 ₪
  המחיר שלנו: 20.00 ₪
  כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד


 • קוביה משוגעת - Crazy Cube Royal

   

  קופסא מגניבה שבעזרתה תוכלו לקרוא למתנדב את המחשבות כאשר הוא יכניס קוביה עם מספרים (או צורות מה שתבחרו) תוכלו לדעת באיזה מספר הוא בחר !!!
  מחיר מחירון: 50.00 ₪
  המחיר שלנו: 14.00 ₪


 • מכונת הכסף - Money Maker Royal

   

  קחו דף נייר רגיל והעבירו אותו דרך המכונה והנה יש לכם שטר רגיל ותקין או לחלופין קחו ממתנדב שטר והפחו אותו לנייר רגיל לחלוטין מתאים מאוד לילדים!!
  מחיר מחירון: 75.00 ₪
  המחיר שלנו: 33.00 ₪
  כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד


1 2 3 4 5 6 7 >