מציג 1 - 3 תוצאות מתוך 3 שנמצאו

קסמי סמארטפונים

 • איפון-דק מאת נואל קוואלצר - Ideck-Noel Qualter and Alakazam

   

  איי דק זה מוצר חכם, מצחיק וקסום. אני רוצה אחד!- דיוויד וויליאמסון. ממוחו הטיפה מוזר אבל מאד יצירתי של קוורטר, מגיע היישר אליכם האיי דק, אפקט ישיר, מצחיק, מבדר ומעל הכל, קסום! האפקט- אתה מתלוצץ על זה שרכשת דגם ראשוני של האיי פוד ומוציא חפיסת קלפים כאשר הקופסה נראית כמו אייפוד וקורא לה- איי דק. אתה מציג את הקלפים כאשר על כל קלף מופיע שם של שיר אחר מה- 50 שנים האחרונות והמתנדב בוחר בקלף אחד ומחזיר אותו לחבילה. אתה מוציא סט אוזניות לפתע ומחבר אותם לקופסה בדרך נורא מצחיקה, המתנדב נוקב בשמו של השיר ולהפתעתו השיר מתנגן מהאוזניות! -מאד קל לעשייה -איתחול בשניות -יכול להתבצע כל פעם עם שיר אחר -גימיק בעבודת יד המוצר מגיע עם דיוידי, אוזניות מיוחדות ,קלפים בעלי עיצוב מרהיב וכמובן הגימיק.
  מחיר מחירון: 550.00 ₪
  המחיר שלנו: 475.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • אייטוויסט –ITWIST

   

  דמיינו לעצמכם שאתם משאילים אייפון ממתנדב, ובזמן שהמסך פועל, מסובבים אותו באמצע באופן ויזואלי, מסובבים חזרה ומיד מחזירים למתנדב! שמעתם נכון - הטלפון של ה-צ-ו-פ-ה! אין יותר מטורף מזה! ידוע שהקסמים הכי חזקים נעשים באמצעות חפצים המושאלים מהקהל: יש כאלה עם מטבעות, יש כאלה עם שטרות, אבל שום דבר לא משתווה לקחת ממישהו את הטלפון שלו ולחלול איתו ניסים! אם חשבתם שרק להזיז את הלוגו של האייפון זה מדהים, תחשבו כמה זה חזק לשנות את המבנה הפיזי של הטלפון כולו! זה דבר שלא נתפס! בימינו כולנו קשורים באופן אישי ורגשי לטלפונים שלנו, מה שהופך אותם לחפצים המושלמים להשאלה כדי להדהים את הקהל שלכם. קסם חזק ופשוט לעשייה המבטיח תגובה ענקית! חשוב לזכור, לטלפון של הצופה לא נשקפת כלל סכנה במהלך הקסם כך שאפשר להשאיל אותו בראש שקט, ניתן להשתמש בכל אייפון ואפילו להשתמש בשלכם אם תרצו. קסם מקורי וחדשני עבור הקוסם המקורי והחדשני! יש לבחור בהערות צבע - שחור או לבן. יש אפשרות לקבל גם שחור וגם לבן במחיר של 280 ש"ח. יש לרכוש טלפונית.
  מחיר מחירון: 280.00 ₪
  המחיר שלנו: 220.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • קלף בתוך אייפון - (Iproject (DVD

   

  לא לחינם קסם "הקלף דרך זכוכית" נחשב לאחד הקסמים החזקים בכל הזמנים, קשה להסביר את עוצמת התגובה שצופה חווה כאשר הקלף שלו מופיע בצד השני של הזכוכית. אין להם שום דרך הגיונית להסביר את זה מלבד קסם אמיתי, בגלל השיטה הגאונית שלו, ככה זה נראה באמת. במשך השנים קוסמים חיפשו גרסא "ניידת" של האפקט הזה, אך רובם לא היו פרקטיים. אלאן רורינסון (מהתוכנית של פן וטלר) מצא פתרון גאוני בשימוש במוצר הכי יומיומי שלנו - האייפון! בקסם תלמדו כיצד לקחת פינה מקלף חתום, ולגרום לה לחדור אל תוך הזכוכית של האייפון! אבל החלק הכי טוב הוא שהכל מושאל מהצופה וניתן לבדיקה! האפקט יכול לעבוד עם עוד מבחר דגמי סמארטפון ולא מוגבל לאייפון. חשוב לזכור: • הקלף הינו בחירה חופשית לגמרי ויכול להיות כל קלף שהצופה ירצה • הקלף חתום ככה שאין שני לו בעולם • מכשיר האייפון מושאל ושייך לצופה • אין שימוש באפליקציות מיוחדות במכשיר • ניתן להרגיש את הקלף בתוך הזכוכית של האייפון • הכל ניתן לבדיקה הגימיק מיוצר בצורה המקצועית ביותר ואמור להחזיק מעמד לנצח, אפשרי לשדרג את הגימיק הסודי כאשר יוצאים דגמי סמארטפון חדשים בעלות נמוכה מאוד. רורינסון ילמד אתכם מגוון צורות לביצוע הרוטינה בסיטואציות שונות, ובנוסף לכל זה שתי רוטינות בונוס! מה המקצוענים אומרים? "אם אתם מחפשים את הגרסא המושלמת ל"קלף דרך זכוכית" שתשאיר את הצופים שלכם פעורי פה - הנה היא! עוד אפקט ויזואלי מטורף פרי מוחו של אלאן רורינסון!" - כריסטופר די "אני מת על זה!" - גרג וילסון
  מחיר מחירון: 200.00 ₪
  המחיר שלנו: 150.00 ₪
  כולל סרטון לימוד