מציג 1 - 4 תוצאות מתוך 4 שנמצאו

ספרי לימוד

 • קסמי מנטליזם פועלים עצמאית - Self Working Mental Magic

   

  קסמי מנטליזם פועלים עצמאית - Self Working Mental Magic ספרו המצויין של קארל פולבס כולל בתוכו 67 דרכים/רוטינות לביצוע קסמי מנטליזם מדהימים שלא מצריכות שום מיומנות מצד המבצע. כמו טלפתיה, קריאת מחשבות, נבואות, גילוי ציורים והרשימה רק ממשיכה. הספר של פולבס מבטיח כי לאחר הקריאה בו הדרך בה תתנהל ההופעה שלכם תהיה שונה מכל מה שהיכרתם עד היום. הספר אמנם באנגלית, אך די באוצר מילים קטן באנגלית בכדי להבינו. מומלץ.
  מחיר מחירון: 75.00 ₪
  המחיר שלנו: 50.00 ₪


 • 13 הצעדים למנטליזם (קורינדה) ואינציקלופדיית המנטליזם והמנטליסטים - 13Steps to Mentalism

   

  13 הצעדים למנטליזם (קורינדה) - 13Steps to Mentalism * שימו לב: מגיע לזמן מוגבל יחד עם אנציקלופדיית המנטליזם והמנטליסטים. הספר המדהים של קורינדה בלעדי באתר. הספר שהוכיח פעמיים רבות את יכולותיו להפוך קוסם חובב למנטליסט מוכשר. הספר המפורסם מכיל בתוכו את כל שלושה-עשר הצעדים הדרושים להפוך למנטליסט גדול. מבין הדברים אותם הוא מסביר: * נבואות. * גימיק הסוואמי. * תכסיסי-קלפים. * התקשרות עם מדיומים. * טלפטיה בין שני אנשים. * כיסויי העניים ועיניי הרנטגן. * תורת הזיכרון והמנטאל - סיסטם. * קריאת עיפרון, שפתיים, צלילים ושרירים. * כושר דיבור ופרזנטציה. הספר אמנם באנגלית אך מספיקה אנגלית מעטה בכדי להבינו. הספר אף הומלץ ע"י המנטליסט המצליח נמרוד הראל בראיון שבוצע איתו אחד על אחד במסגרת תפוז.
  מחיר מחירון: 240.00 ₪
  המחיר שלנו: 190.00 ₪


 • ראיון איתי בטלוויזיה

   

  ראיון איתי, אופיר לב, בנושא פורטל הקסמים אשר שודר 24 פעמים בטלוויזיה בערוץ החיים הטובים בו אני מספר על הרעיון להקמת האתר ואיך הגעתי לתחום הקסמים. אנא הגיבו בבקשה
  מחיר מחירון: 1000.00 ₪
  המחיר שלנו: 0.00 ₪
  הוראות בעברית כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • אנימציות בבלוני צורות (הספר) - Dream Balloons Book

   

  רציתם אי-פעם לדעת לפסל בבלונים ולא כל-כך הצלחתם או שלא ידעתם היכן לחפש?... ספר זה ילמד אתכם מבסיס ועד לרמה מקצוענית כיצד לפסל בבלונים ולא רק לדעת לפסל... אלה לתת לכם הנחיות לפיסולים ספציפים של דמויות מצוירות מוכרות... והכל רק מבלונים! הילדים פשוט מתים על זה! מכיל 31 פיסולים וטכניקות המוסברים צעד-אחר-צעד עם 1100 תמונות. מכיל הנחיות מפורטות בארבעה שפות שונות (כולל באנגלית). חובה לכל קוסם ילדים ומסיבות!
  מחיר מחירון: 200.00 ₪
  המחיר שלנו: 139.00 ₪