שאלות נפוצות


איך מזמינים קסמים ומשחקים מהאתר ?
על מנת להזמין קסמים, משחקים ושאר מוצרים יש לעבור על ההוראות המפורטות שכתבתי במיוחד עבורכם בדף איך מזמינים . קיימים שם הסברים מפורטים גם למי שמעולם לא הזמין באינטרנט. במידה ולא הבנתם את ההוראות צרו קשר איתי ואני אסביר, אבל בבקשה אחרי שקראתם את ההוראות לגמרי.
לראש העמוד

האם יש הסברים לקסמים שקניתי?
כן. כל קסם יגיע עם סרטון הסברה או חוברת הסברה. מכיוון שהכל מיובא מחו"ל יתכן וההסברים יהיו באנגלית. שימו לב שיש מישהו שיכול לתרגם במידה ולא תבינו (לא אני). אם עדיין לא תבינו את הוראות הביצוע אני מבטיח לעזור.
לראש העמוד

האם אפשר לבוא לראות דברים בחנות?
לא. החנות היא חנות מקוונת באינטרנט ואין לנו סניפים שיש בהם מדפים שניתן לראות בהם את המוצרים כרגע מלבד לסניף האיסוף העצמי בכפר סבא ליד צומת רעננה. כאשר יהיה סניף תקבלו הודעה. המחירים הזולים באתר יחסית לכל מקום אחר הם תוצאה של זה שאין חנות ולא צריך לשלם שכירות מים חשמל וכ"ו. בגלל שאין חנות יש תיאורים מפורטים של המוצרים באתר ואפילו סרטוני הדגמה ברובם. ניתן גם להתקשר או לשלוח אימייל ולשאול שאלות. אני תמיד שמח לעזור. נא לשאול אך ורק שאלות הנוגעות למוצרים אותם אתם רוצים להזמין כמובן ולא דברים שאינם רלוונטים לביצוע ההזמנה. מי שבכל זאת רוצה לראות את המוצר לפני הקניה יציין זאת בהערות וככה לא יהיה מחוייב לקנות אותו כשיגיע לבצע איסוף*. המוצר יחכה לתצוגה וניתן יהיה להחליט במקום אם מעונינים בו. לא ניתן יהיה לראות מוצרים שלא נמצאים בהזמנה.
* אפשרות זו קיימת באיסוף עצמי בלבד ולא במשלוחים בדואר.
לראש העמוד

כמה זמן יקח עד שאני אקבל את ההזמנה?
אני עושה כל מאמץ בשביל לשלוח את ההזמנות כמה שיותר מהר ולהוציא כל יום את ההזמנות שהתקבלו היום. מי שמזמין קבוע יודע שבדרך כלל לוקח 2-3 ימים עד שההזמנה מגיעה אליו. אבל לפעמים עקב עומסים גורמים נוספים ההזמנה מתעכבת בכמה ימים. אם מוצר מוגדר כהזמנה מיוחדת יכול לקחת שבוע עד שאני אקבל אותו, דבר שיעכב את ההזמנה. בעיקרון יכול לקחת עד 14 ימי עבודה במקרה הרע עד שההזמנה הגיעה מרגע קבלת התשלום. תחילת הטיפול בהזמנה הוא מרגע קבלת התשלום. לעתים מסיבות של חוסר במלאי או שלא נובעות מאיתנו ההזמנה יכולה להגיע גם לאחר 14 ימים. דבר זה בעיקר קורה בהזמנות מיוחדות של פריטים נדירים.
לראש העמוד

מאיפה אתה מזמין את המוצרים שלך?
כל המוצרים מוזמנים ישירות מחו"ל מהיצרנים המקוריים שלהם. אני חייב להדגיש את הנושא כי אין אצלי חיקויים, כל הקסמים והמשחקים הינם הגרסא של היוצר המקורי ונרכשת ישירות ממנו.
לראש העמוד