מציג 1 - 7 תוצאות מתוך 7 שנמצאו

קסמי מדע חינוכיים

 • אבקת סלאש- Slush Powder

   

  אבקת קרישות - Slush Powder הפכו כל נוזל לג'ל קרוש בתוך שניות! אבקה מהירת-פעולה זאת היא אחת מן העזרים החזקים ורבי התכלית הנמצאים כיום. בעזרת לא יותר מכפית של אבקה זאת תוכלו ככל הנראה לגרום לכל נוזל להיעלם, לשנות צורה, לשנות מקום ועוד הרבה יותר. האריזה מכילה 57 גרם של אבקה איכותית ועמידה היכולה להספיק ל-50 הופעות. מעולה להדגמות חביבות למופעי ילדים. אזהרה! האבקה רעילה ביותר ויש להרחיקה ממגע מיותר עם העניים והפה. עם קבלת האריזה נלוות הנחיות לשימוש בטוח ונכון באבקה ויש לנהוג לפיהם.
  מחיר מחירון: 60.00 ₪
  המחיר שלנו: 30.00 ₪
  כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • אבקת שלג - Insta-Snow Powder

   

  הפכו בשניות כל נוזל לפתיתי שלג! אבקת השלג היא הדבר הטוב הבא מאז אבקת הקרישה. אבקת השלג הופכת בשניות כל נוזל לפתיתי-שלג לבנים. מספיקה כפית או שניים מן האבקה בכדי להקפיא את הנוזל הנמצא בכוס ולאחר שניות להפוך לאלפי פתיתי שלג אשר יעלו על גדותיהם וממש יפלטו אל מעל לכוס. לאחר האפקט זרקו את הפתיתים אל עבר הצופים וצפו בתגובתם. השימושים והאפשרויות לאפקט זה אינסופיות. האבקה מגיעה בקית גדולה המכילה מספיק אבקה לעשרות הופעות. ניתן לקנות מבחנה קטנה ב 20 ש"ח ניתן לקנות כד גדול ב119 ש"ח
  מחיר מחירון: 60.00 ₪
  המחיר שלנו: 48.00 ₪


 • שרביט אבקת הקרישה - Slush Powder Wand

   

  האפקט המפורסם "Milk To Silk" או בפירושו המוצא חן בעיננו ביותר לעברית "נוזל לברזל" נעשה ללא ספק לאחד מקסמי הילדים וקסמי הבמה החזקים והפופולרים ביותר בכל רחבי העולם. "Slush Powder" (אבקת הקרישה) לבדה המשיכה להציב לעצמה דרכים רבים להיכנס אל תוך מגוון רחב של אפקטים. כעת 'דניס אלם' המציא דרך לפזר את אבקת הקרישה בסודיות אל תוך כוס או צנצנת אשר נראו בבירור ריקות לפני שניות אחדות. "שרביט אבקת הקרישה" זהו רעיון גאוני. פשוט הכניסו מעט מן האבקה אל תוך השרביט ובבוא הזמן כאשר תאמרו את "מילות הקסם" פזרו בסודיות את האבקה... לפרטים נוספים על האבקה ועל ביצועיה ראו "אבקת הקרישה - Slush Powder" בקטגוריה זאת. השרביט המיוחד מגיע עם דף הנחיות קצרצר ועם דוגמא לרוטינה.
  מחיר מחירון: 100.00 ₪
  המחיר שלנו: 69.00 ₪


 • אבקת שלג - Snow Powder

   

  אבקת שלג - Snow Powder היסיפו למישהו קצת מין האבקה הזאת למשקה והמשקה שלו יהפוך לשלג!
  מחיר מחירון: 50.00 ₪
  המחיר שלנו: 25.00 ₪


 • כד שלג גדול - Insta-Snow Powder

   

  הפכו בשניות כל נוזל לפתיתי שלג! אבקת השלג היא הדבר הטוב הבא מאז אבקת הקרישה. אבקת השלג הופכת בשניות כל נוזל לפתיתי-שלג לבנים. מספיקה כפית או שניים מן האבקה בכדי להקפיא את הנוזל הנמצא בכוס ולאחר שניות להפוך לאלפי פתיתי שלג אשר יעלו על גדותיהם וממש יפלטו אל מעל לכוס. לאחר האפקט זרקו את הפתיתים אל עבר הצופים וצפו בתגובתם. השימושים והאפשרויות לאפקט זה אינסופיות. האבקה מגיעה בקית גדולה המכילה מספיק אבקה לעשרות הופעות. ניתן לקנות מבחנה קטנה ב 20 ש"ח ניתן לקנות שקית בינונית ב-48 ש"ח
  מחיר מחירון: 150.00 ₪
  המחיר שלנו: 119.00 ₪


 • ספר אבקת קרישה (30 קסמים) - Slush Powder

   

  הכירו את אבקת הקרישה - אבקה מיוחדת הגורמת לכל נוזל להפוך למוצק בתוך שניות! למדו 30 קסמים וקטעים מצחיקים שניתן לבצע עם האבקה המיוחדת. גרמו למים להישאר בתוך הכוס, גרמו למים להיעלם מתוך הכוס, ערכו התערבות עם חבר על כך שתהיו מסוגלים לשפוך כוס מים על הראש והפתיעו אותו כשיראה שלא נשפך דבר, קראו מחשבות ועוד ועוד... ספר אבקת הקרישה, עכשיו במחיר מבצע של 26 שקלים! אל תפספסו את ההזדמנות להפתיע את החברים שלכם עם קסמים מדהימים שלא מצריכים שום מאמץ! ללא אבקת קרישה. ספר בלבד. ניתן לרכוש אבקה באתר בנפרד.
  מחיר מחירון: 40.00 ₪
  מחיר מבצע: 26.00 ₪


 • מבחנה ריקה - Baby Soda Bottle

   

  מבחנה ריקה ואיכותית לשימוש בקסמי מדע. גדלו צמחים, התבוננו בחרקים, לכדו קשת קריסטל, או צרו "בקבוק גלים." השימושים במבחנה רבים מספור והיא נחשבת מוצר חובה בניסויים מדעיים וקסמי מדע. כעת אצלנו במחיר מבצע של 15 ₪ בלבד ליחידה!
  מחיר מחירון: 30.00 ₪
  המחיר שלנו: 15.00 ₪