מציג 1 - 10 תוצאות מתוך 10 שנמצאו

קלפים בודדים מיוחדים

 • ראיון איתי בטלוויזיה

   

  ראיון איתי, אופיר לב, בנושא פורטל הקסמים אשר שודר 24 פעמים בטלוויזיה בערוץ החיים הטובים בו אני מספר על הרעיון להקמת האתר ואיך הגעתי לתחום הקסמים. אנא הגיבו בבקשה
  מחיר מחירון: 1000.00 ₪
  המחיר שלנו: 0.00 ₪
  הוראות בעברית כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • קלף BICYCLE בודד

   

  קלף BICYCLE בודד למי שזקוק לכפולים, יש לתאם בטלפון צבע ומספר אם חשוב. ניתן לקבל בגב אדום או כחול, באינדקס רגיל או גדול. אין התחייבות לתמונה, לא כולל קלפים אשר כולם אותו דבר.
  מחיר מחירון: 1.00 ₪
  המחיר שלנו: 1.00 ₪


 • קלף BICYCLE בודד מיוחד

   

  קלף BICYCLE בודד מיוחד לבחירה מהסוגים הבאים: Double Back* כחול-אדום Double Face* Double Blank* Blank Back* Blank Face* כחול – אדום יש לציין את סוג הקלף המבוקש במהלך ההזמנה. ניתן לבקש את הציור שיהיה על הקלף אך אין התחייבות שזה מה שתקבל. בעיקרון לא ניתן לבקש את הציור שמופיע על הקלף.
  מחיר מחירון: 5.00 ₪
  המחיר שלנו: 2.50 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • שלוש וחצי תלתן

   

  3 וחצי תלתן
  מחיר מחירון: 15.00 ₪
  המחיר שלנו: 9.50 ₪


 • 14 עלה

   

  14 עלה
  מחיר מחירון: 15.50 ₪
  המחיר שלנו: 9.50 ₪


 • 52 קלפים באחד

   

  52 קלפים באחד
  מחיר מחירון: 15.00 ₪
  המחיר שלנו: 9.50 ₪


 • אוסף של 8 קלפי Bicycle מיוחדים

   

  אוסף של 8 קלפי Bicycle מיוחדים קלף אחד בודד מכל סוג (דאבל באק,בלאנק פייס וכ"ו) Double Back* כחול-אדום Double Face* Double Blank* Blank Back* Blank Face* כחול – אדום
  מחיר מחירון: 50.00 ₪
  המחיר שלנו: 20.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • הנפשה ושחזור - פול האריס (כולל DVD)

   

  תתכונן לבלתי יאמן! כרטיס קרוע משוחזר ללא מגע יד ופשוט – מתעורר לחיים! הינך פותח מול המתנדב מעטפה סגורה ושופך את הכרטיס הקרוע לארבע חלקים על גבי חפיסת הקלפים הרגילה שבידך. ניתן לתת אותה לבדיקה! "ועכשיו – לדבר המוזר ביותר שראיתם אי פעם" לאט לאט, בהדרגה, בצורה דרמטית ומפחידה, הערימה מתחילה לזוז. כל פיסה מתחילה לזחול ולהסתובב למקומה. ופתאום מרכיבים עצמם הפיסות לקלף מלא! הכרטיס משוחזר, מול המתנדב. ניתן להשתמש בכרטיס קרוע ללא המעטפה לשחזר כרטיס ביקור שלך שנקרע, כרטיסי משחק ואפילו תמונות! כולל DVD מלא להדרכה, הקסם והמעטפה.
  מחיר מחירון: 280.00 ₪
  המחיר שלנו: 220.00 ₪
  כולל סרטון לימוד


 • אחד! - כחול (+ One - by Matthew Underhill (DVD

   

  קלף חתום מלפנים ומאחור על ידי הצופים. הקוסם מעביר את ידו על הלב הראשון החתום בראשי תיבות ומעביר אותו לעבר הלב הממוקם באלכסון אליו החתום גם הוא בראשי התיבות. ביצירה יפה ואמנותית שני הלבבות השתלבו והפכו לאחד יחד עם הקלף. זה משאיר את הצופה עם מזכרת מדהימה שמקפיאה את הרגע של בצורה מושלמת. כולל 20 קלפי גימיק ייחודים, בעלי גב כחול - בייסיקל מנדולינה.
  מחיר מחירון: 250.00 ₪
  המחיר שלנו: 220.00 ₪
  כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר


 • אחד! - אדום (+ One - by Matthew Underhill (DVD

   

  קלף חתום מלפנים ומאחור על ידי הצופים. הקוסם מעביר את ידו על הלב הראשון החתום בראשי תיבות ומעביר אותו לעבר הלב הממוקם באלכסון אליו החתום גם הוא בראשי התיבות. ביצירה יפה ואמנותית שני הלבבות השתלבו והפכו לאחד יחד עם הקלף. זה משאיר את הצופה עם מזכרת מדהימה שמקפיאה את הרגע של בצורה מושלמת. כולל 20 קלפי גימיק ייחודים, בעלי גב אדום - בייסיקל מנדולינה.
  מחיר מחירון: 250.00 ₪
  המחיר שלנו: 220.00 ₪
  כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר