החבילה המכאנית - Mechanic Deck by The Blue Crown

מחיר מחירון: 70.00 ₪
המחיר שלנו : 55.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
אנחנו נרגשים להכיר לכם את החבילה המכאנית! חבילת קלפים יפיפייה ואלגנטית המעוצבת בסגנון תעשייתי מרהיב! לחבילה זו כמה מאפיינים עיקריים:

עיצוב ואיכות תעשייתיים:

אדם המיומן בטכניקות הימורים ידוע כ"מכונאי" - אדם שיכול לחלק לך רצף מלכותי בגחמה של רגע ומבלי להתאמץ. החבילה המכאנית היא חלומו של כל שחקן פוקר. היא מהודרת בעיצוב תעשייתי כהה ומחוספס ומודפסת על קרטון מסוג Bee באיכות גבוהה עם גימור מיוחד המאפשר לקלפים לשרוד גם לילה סוער של הימורים.

אנימציה בסגנון רפרוף ספר (Flipbook-Style):

על גב החבילה המכאנית כלולה אנימציה מרהיבה שעוצבה בידי האמן עטור הפרסים ג'ימי קיי מבית Mechanic Industries. כאשר מסדרים את קלפי החבילה בסדר מספרי ומרפרפים בה כמו בספר, איורי ההילוכים והשרשרות מתעוררים לחיים! בזכות העיצובים האחוריים השונים, תוכלו גם לזהות את הערכים של הקלפים במבט אחד, מה שהופך את החבילה הזו גם לחבילה מסומנת במחיר ששווה מאוד לכל נפש!

ערכת צבעים מותאמת אישית וקלפי גאף:

החבילה המכאנית כוללת פני קלפים בעיצוב הקלאסי של בייסיקל, אך עם ערכת צבעים חדשה. קלפי הלבבות והיהלומים צבועים בצבע אדום כהה ואפל וכל שאר הצורות נושאות מרקם מחוספס. קלפי המלוכה מגיעים עם ערכת צבעים מותאמת אישית כדי להתאים להלך הרוח התעשייתי של החפיסה. החבילה כוללת אס עלה בעיצוב אישי מלא ואחד הג'וקרים נושא בתוכו "חשיפת קלף". בנוסף, כלול גם קלף עם פנים ריקות היכול לשמש כקלף חיתוך במהלך משחק או למטרות קסם.
סרטון הדגמה
 
 

תגובות

nad1   02/06/2016 (16:48)

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: