קורס טארוט שלם עם גידי גלבוע - מהדורת היובל

מחיר מחירון: 80.00 ₪
המחיר שלנו : 75.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
הוראות בעברית

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
קורס טארוט שלם עם גידי גלבוע - מהדורת היובל

לפני עשר שנים יצא הספר "קורס טארוט שלם" מאת גידי גלבוע, בהוצאת אסטרטלוג, ומיד חולל מהפכה על מדף ספרי המיסטיקה. ספר מקצועי, בנוי במתכונת קלה להבנה, שאין כמוהו בין ספרי הטארוט. מאז הודפס הספר שוב ושוב, וכעת החלטנו לפרסם את "מהדורת היובל, 2005" - ספר הכולל את קרוס טארוט השלם בתוספת תדפיסי 78 קלפים בצבע מלא, בפורמט נוח לשימוש ובמחיר מופחת.

* קלפי ה"טארוט" הם כלי מדוייק ורב עצמה לחיזוי העתיד, לניתוח ההווה ולהבנת העבר.
* הקריאה בקלפי ה"טארוט" היא טכניקה מיסטית עתיקה, שמטרתה לייעץ לאדם בכל תחומי חייו, ולהאיר את דרכו בכל אשר יפנה.
* העיסוק ב"טארוט" תורם להעשרת חיי הרגש, לבנייה טובה יותר של הקריירה, לגישה פיננסית בריאה, וליצירת קשר חם ויציב עם הסביבה.
* בכוחם של קלפי ה"טארוט" לשנות את חיי האדם מקצה אל קצה, תוך שהם מצביעים לפניו על הזדמנויותיו ומזהירים אותו מפני המכשולים.
* ספר זה הוא היחיד מסוגו בעולם כולו, מאחר שלא קיים ספר נוסף בתחום ה"טארוט", הבנוי במתכונת של קורס, והמפרט ומנתח את הקלפים על כל פסיק וכל תג, כפי שספר זה עושה.
* הידע המרוכז בספר מאפשר חדירה לעומקם של הקלפים, ומלמד את התלמיד לפרוס אותם בכל סוגי וסגנונות הפריסה האפשריים.
* איורי הקלפים שבספר שאולים מחפיסת "טארוט" ששמה "ריידר", אך הרעיונות, הניתוחים והפירושים המופיעים בספר, מתייחסים אל כל חפיסות ה"טארוט" הקיימות בעולם. יתר על כן - הקריאה בספר מכשירה את התלמיד לעסוק הן בקלפי ה"טארוט" והן בקלפי משחק.
* רמתו המקצועית הגבוהה של הספר הופכת אותו לכלי עזר חשוב, בידיהם של חובבים ומקצוענים כאחד.
* מחבר הספר עוסק ב"טארוט" מזה שנים רבות, ובנוסף לכך הוא בר סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה והכירולוגיה. בנושאים אלה הוא מרצה, יועץ, מקיים סדנאות ומכשיר תלמידים
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: