מציג 1 - 10 תוצאות מתוך 1943 קסמים

רשימת קסמים

 • "אומני" העט הנעלם – (Omni Pen (DVD and Gimmick

   

  לראשונה בארץ, "אומני" העט הנעלם! תארו לעצמכם שתוכלו לגרום לעט שרפי תמים למראה, בו אתם משתמשים במהלך רוטינה מסוימת, להפוך שקוף ולהיעלם! עט האומני מאפשר לעשות בדיוק את זה! עט האומני מגיע עם פקק ושלדה שעוצבו באופן אישי מאקריליק שקוף ועמיד בפני שריטות. העט זהה בסגנונו לחלוטין לעט שרפי רגיל, מה שאומר שפקק של עט שרפי רגיל יכול להתאים לעט האומני ולהיפך. נהדר לשילוב ברוטינות חפיסת אומני וחפיסת פנטום. הרוטינות: OMNI PEN: רוטינה נהדרת בה ספנסר ווד מזמין את צופה לחתום על קלף לפני ביצוע של רוטינת הקלפים האהובה עליו והופך תחילה את החפיסה לשקופה ואחר כך גם את העט איתו הצופה חתם על הקלף – ושהחזיק מתחילת הרוטינה! Re-Captivated: רוטינה של מתיו יאנג בה הקוסם מעלים תחילה את הפקק של העט וגורם לו להופיע בידיו של הצופה, ואחר כך גורם לכל הגוף של העט להיעלם! ואם לא די בכך, לאחר שגורם לעט לאבד את צבעו באופן חזותי, הקוסם גורם לפקק להפוך שקוף בידיו של הצופה! Sharp Reloaded: רוטינה של קרייג פטי בה הקוסם גורם לפקק ולעט להיעלם ולהגיע אל אוזנו, ולאחר מכן להפוך את שניהם לשקופים! מדובר ברוטינה מסחרית ומבדרת שנוצרה בהשראת גרג ווילסון המפורסם. מגיע עם עט מיוחד ו-DVD המכיל 3 רוטינות חזקות שאפשר לבצע עם העט. מעולה לקוסמים מכל סוג.
  מחיר מחירון: 240.00 ₪
  המחיר שלנו: 180.00 ₪
  וידאו באנגלית


 • "ג'וס" נוזל סימון (בקבוק בודד) – Juice

   

  סוף סוף זה אצלנו – ג'וס! נוזל חדשני ומהפכני לסימון קלפים. ג'וס הינו נוזל סימון מקצועי המאפשר לסמן חבילות מכל סוג עם גב אדום וכחול. הפכו כל חבילה לחבילה מסומנת והדהימו את הצופים עם יכולות טלפתיות! ג'וס מגיע עם נוסחה חדשה שעובדת מיד! רק מרחו את הנוזל והיו מוכנים להופיע בתוך דקות! • בצעו קסמי הימורים! • צרו עיצובי סימון משלכם! • אינו דורש משתפי פעולה או משקפיים מיוחדים! היפה בנוזל הסימון זה שהוא מאפשר לכם ליצור סימונים מקוריים משלכם, דבר המקל על הליך השינון לעומת חפיסות שמסומנות מראש. פשוט מרחו את הנוזל על החלק האחורי של הקלף ונגבו את היתר כדי "לחרוט" את עיצובכם על הקלף! אז איך זה עובד? הנוזל שמיועד לחבילות אדומות וכחולות מכיל כימיקל "אוכל-ציפוי" בלעדי האוכל מיד את הגימור של הקלף ומאפשר מגע ישיר עם שכבת הנייר של הקלף. התוצאה היא סימן ענק, קל לקריאה ובלתי נראה לקהל! כולל הוראות ובקבוק אחד חסין דליפה בצבעים לבחירה(אדום, כחול, שחור או לבן). מתאים לקלפים מפלסטיק ולקרטון.
  מחיר מחירון: 110.00 ₪
  המחיר שלנו: 75.00 ₪


 • "ג'וס" נוזל סימון (זוג בקבוקים) – Juice

   

  סוף סוף זה אצלנו – ג'וס! נוזל חדשני ומהפכני לסימון קלפים. ג'וס הינו נוזל סימון מקצועי המאפשר לסמן חבילות מכל סוג עם גב אדום וכחול. הפכו כל חבילה לחבילה מסומנת והדהימו את הצופים עם יכולות טלפתיות! ג'וס מגיע עם נוסחה חדשה שעובדת מיד! רק מרחו את הנוזל והיו מוכנים להופיע בתוך דקות! • בצעו קסמי הימורים! • צרו עיצובי סימון משלכם! • אינו דורש משתפי פעולה או משקפיים מיוחדים! היפה בנוזל הסימון זה שהוא מאפשר לכם ליצור סימונים מקוריים משלכם, דבר המקל על הליך השינון לעומת חפיסות שמסומנות מראש. פשוט מרחו את הנוזל על החלק האחורי של הקלף ונגבו את היתר כדי "לחרוט" את עיצובכם על הקלף! אז איך זה עובד? הנוזל שמיועד לחבילות אדומות וכחולות מכיל כימיקל "אוכל-ציפוי" בלעדי האוכל מיד את הגימור של הקלף ומאפשר מגע ישיר עם שכבת הנייר של הקלף. התוצאה היא סימן ענק, קל לקריאה ובלתי נראה לקהל! כולל הוראות ושני בקבוקונים חסיני דליפה, אחד לכל צבע – אדום וכחול. (ניתן להזמין במיוחד גם לחבפיסות עם גב שחור או לבן). מתאים לקלפים מפלסטיק ולקרטון.
  מחיר מחירון: 180.00 ₪
  המחיר שלנו: 139.00 ₪


 • "ג'ם" שינוי צבע - Jem Change by Jeremy Cheang

   

  ג'רמי צ'אנג, קוסם מחתרתי ומיומן בתחבולות קלפים מסינגפור, הדהים והרשים את צופיו ואת השופטים בתחרות הקסמים Magic Unlimited Magic Competition של 2006. הוא זכה במקום השני בתחרות הקסמים הגדולה ביותר שנערכה בסינגפור, ומאותו רגע זכה במהירות לתהילה בחוג הקוסמים על הופעותיו היצירתיות. ב-DVD זה, ג'רמי מלמד את אחד מהמהלכים המסחריים והפופולאריים ביותר שלו. שינוי JEM: קלף נבחר ומוחזר לראש החפיסה. הקוסם מציג שוב את הקלף הנבחר שבראש החפיסה עם יד אחת, ולאחר מכן משנה את הקלף הנבחר לקלף אחר – בתוך שבריר שנייה! מדובר במהלך בעל שימושים רבים המתאים לשילוב בכל רוטינת או מופע קלפים! ג'רמי ילמד אתכם את המהלך שלב אחר שלב עם הוראות מפורטות ויהפוך את הלמידה עבורכם לקלה ככל האפשר. כבונוס ג'רמי ילמד אתכם גם את אפקט הסנדוויץ' המפורסם שלו! אפקט הסנדוויץ': קלף נבחר באקראי על ידי הצופה ונאבד לתוך החפיסה. בשלב הבא, שתי מלכות שנמצאות על השולחן מונחת על ראש החפיסה. הקוסם מראה את שתי המלכות משני הצדדים ומניח אותן על השולחן. הצופה מנסה למצוא את הקלף שבחר בחפיסה, אך מגלה לתדהמתו כי הוא חסר. הקוסם פורס את שתי המלכות ומגלה כי קלף אחד תחום כעת בין שתיהן! הקלף הנבחר!
  מחיר מחירון: 120.00 ₪
  המחיר שלנו: 85.00 ₪


 • (Street monte (cards

   

  The Effect LISTEN UP, SUCKER! This is one of the oldest cons in American history. Sal Piacente (the Hitman of Magic) stars in this in-your-face DVD on the THREE CARD MONTE. You'll learn the game, the moves, and the psychology behind one of Magic's favorite close-up routines and one of the most dangerous games on the street... Knowledge is Power! DVD Features Kick off your THREE CARD MONTE experience by watching a personal demonstration by Sal Piacente. Then learn the history of the game. After you have watched the preparation and handling of the cards, you are ready to watch Sal in the studio and out on the streets! Sal's Routine LEARN THESE UNBEATABLE MOVES! Staring the Mix The Secret to Monte Hype Move Detail The Advanced Throw Hype Move Overview The Double Hype One-Handed Monte The Mexican Turnover Bent Corner Scam BONUS Features SAL ALSO DEMONSTRATES The Alabama Hustle Paper Clip Monte Three DISK Monte PLUS, take an in-depth look at the anatomy of the game.
  מחיר מחירון: 140.00 ₪
  המחיר שלנו: 70.00 ₪
  וידאו באנגלית


 • (Street monte (shells

   

  The Effect LISTEN UP, SUCKER! This is one of the oldest cons in American history. Sal Piacente (the Hitman of Magic) stars in this in-your-face DVD on the THREE SHELL GAME. You'll learn the game, the moves, and the psychology behind one of Magic's favorite close-up routines and one of the most dangerous games on the street... Knowledge is Power! DVD Features Kick off your THREE SHELL GAME experience by watching a personal demonstration by Sal Piacente. Then learn the history of the game. After you have watched the preparation and handling of the shells, you are ready to watch Sal in the studio and out on the streets! Sal's Routine LEARN THESE UNBEATABLE MOVES! Learning the Basics The Sucker Move The Flash Move Under the Finger Two Shell Game The Finishing Move BONUS Features SAL ALSO DEMONSTRATES... the THREE SHELL GAME under a glass the THREE SHELL GAME with bottlecaps PLUS, take an in-depth look at the anatomy of the game
  מחיר מחירון: 140.00 ₪
  המחיר שלנו: 70.00 ₪
  וידאו באנגלית קסם למתחילים מוצר מומלץ


 • (ספר + TKO 2.0 - by Jeff Kaylor (DVD

   

  "האם זה ביד השנייה?" "אתה יכול לעשות את זה שוב?" "האם אפשר להשתמש במטבע שלי?" "כן, אבל אני יכול לערבב את הקלפים?" כבר נתקלת בשאלות מן הסוג הזה? TKO 2.0 האולטימטיבי עובד על כל חולצה מכופתרת. ומאפשר לך לבצע את כל זה באופן נקי יותר, ומדהים יותר! בשונה מן הTKO הראשון, תוך הוספת טכניקות קלפים חדשות. השיפורים: DVD הכולל 50 דקות והוראות מפורטות צעד אחר צעד. TKO 2.0, כולל בחבילה גימיק לבן ושחור, כך שיוכל להתאים לכל חולצה, ההתקנה היא מהירה וקלה יותר עם ערכת התפירה המצורפת! עמיד יותר ועובד מצוין עם מטבעות גדולים יותר. טכניקות חדשות למטבעות ולקלפים! טבעת על אוזניות מראה ומטבע רבעים לחצאים מטבע בבקבוק הקלף הנבחר - למעטפה
  מחיר מחירון: 600.00 ₪
  המחיר שלנו: 495.00 ₪
  וידאו באנגלית מוצר מומלץ


 • (פוסטר) אלכסנדר האיש שיודע - Alexander The Man Who Knows Poster

   

  (פוסטר) אלכסנדר האיש שיודע - Alexander The Man Who Knows Poster פוסטר של אלכסנדר האיש שיודע!
  מחיר מחירון: 140.00 ₪
  המחיר שלנו: 85.00 ₪


 • (פוסטר) הודיני מלך הקלפים - Houdini King Of Cards Poster

   

  (פוסטר) הודיני מלך הקלפים - Houdini King Of Cards Poster פוסטר של הודיני מלך הקלפים!
  מחיר מחירון: 135.00 ₪
  המחיר שלנו: 85.00 ₪


 • (פוסטר) הכוהנת של קרטר - Carter Priestess Of Delphi Poster

   

  (פוסטר) הכוהנת של קרטר - Carter Priestess Of Delphi Poster פוסטר של הכוהנת של קרטר
  מחיר מחירון: 135.00 ₪
  המחיר שלנו: 85.00 ₪