נכס משפחתי - Heirloom

מחיר מחירון: 260.00 ₪
המחיר שלנו : 225.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
נכס משפחתי - Heirloom

דמיינו לעצמכם אפקט שנכנס לארנקכם, לוקח מעט מאוד מקום. אפקט שנושא עימו תדהמה כה רבה שיגרום לצופים שלכם לקבל "עור ברווז" רק מלחשוב עליו. דמיינו אפקט אשר אנשים ידברו עליו במשך שנים.

"נכס משפחתי" זהו בדיוק האפקט. הוא מערב מנטליזם וקסמים גם יחד, מתאים במיוחד להופעות מקריות כמו קסמי רחוב, קלוז-אפ וכו', ומגיע עם פרזנטציה חזקה במיוחד אשר תכבוש את לב הצופים ותוביל לקליימס אדיר. זוהי יכולה להיות ההופעה הטובה ביותר שנתקלתם בה!

"נכס משפחתי" היא תמונה ישנה בגוון חום-כהה של הדוד היקר שלכם צ'רלי - מהמר זקן בעל אמונות טפלות. התמונה מראה בברור את בחירתו של הצופה ומנבאת אותה במאת האחוזים בכל פעם ויכולה להינתן לבדיקה.

"נכס משפחתי" לוקחת את כל הרעיון למקום הכי קיצוני: הרעיון החדש שכאן ישגע את הקהל שלכם. הפרזנטציה הניתנת לכם במלואה מכילה בתוכה רגעי תדהמה לא יאומנים ולא מראה כלפי הצופים שלכם שום רחמים.

זוהי הפעם הראשונה שקאנטון נאפר אישר את השימוש בעיקרון שלו המבוצע באפקט זה. אתם תצליחו לעבוד אפילו על קוסמים עם העיקרון החכם והמדהים הזה.

מכיל אביזרים בעלי האיכות הגבוהה ביותר, הסבר מפורט על העיקרון המדהים של קאנטון, ותסריט שלם לביצוע האפקט ולהצגת הפרזנטציה בצורה שתדהים את הקהל שלכם כפי שלא הודהמו בעבר.
סרטון הדגמה http://www.youtube.com/watch?v=iW9BNBnJ6RA
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: