לימוד כיפוף כפיות מזלגות ומתכות מושלם פרימיום

מחיר מחירון: 1000.00 ₪
המחיר שלנו : 490.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
כולל סרטון לימוד כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
לימוד כיפוף כפיות מזלגות ומתכות מושלם פרימיום

ערכת לימוד מושלמת ללימוד כיפוף כפיות, מזלגות ושאר סכו"ם ומתכות שונות ומשונות אשר תיתקלו בהם ביום יום. נועד למתחילים ולמתקדמים בכל הרמות כאחד. הסרטים הללו יקחו אותכם החל מהבסיס למסע מרתק בעולם כיפוף הכפיות. הלימוד כולל מגוון שלם של סוגי כפיות וכיפופים רבים, במקומות שונים בכפית ובאופנים מפתיעים. כמו כן ניתן לבצע על מזלגות וחפצי מתכת נוספים. ניתן להשתמש בכל סכו"ם, אפילו אצל חברים ובבתי קפה (לא תמיד מומלץ ללא אישור מוקדם) ולמעשה אין כל הכנה מוקדמת.

הערכה כוללות את 2 הסרטים הכי טובים וחדישים כיום ללימוד כיפוף כפיות ומזלגות רגילים בכל זמן ובכל מקום אשר יגישו לכם וללא הכנה מראש.

1. מתכת נוזלית עם מורגן

2. לימוד כיפוף כפיות וסכו"ם עם פטריק

ואם זה לא מספיק הערכה כוללת גם את הכיפוף המושלם של ארז משה בגרסת מזלג (ניתן להזמין כפית או מפתח במקום, יש לציין בשורת ההערות בזמן ביצוע ההזמנה): כיפוף מושלם הינו המצאה גאונית של כפית המתכופפת באופן וויזואלי לחלוטין ובשליטה מלאה (ראו סרטון בדף המוצר) ואף ניתנת לבדיקה בסיום.

משלוח חינם !

בערכה זאת מגיעים הסרטים כאשר הם סגורים באריזתם המקורית כפי שיצאו מהמפעל. ניתן לרכוש את ערכת לימוד כיפוף רגילה במחיר מוזל כאשר שם הסרטים הם יד שניה. סרט יד שניה מגיע עם אחריות מלאה לתקינותו ואיכותו לא נופלת מכיוון שמדובר בDVD.

חומר נוסף אשר ניתן להשיג בנושא אצלנו:

כיפוף מזלגות ומתכות של בנצ'ק (סרט)

כיפוף כפיות של גיא בבלי (סרט)
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: