הלב המדמם - Bleeding Heart

מחיר מחירון: 160.00 ₪
המחיר שלנו : 110.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
הלב המדמם - Bleeding Heart

קסם ריאליסטי וחזותי שישאיר את הקהל שלכם חסרי פעימה!
הקוסם מסיר מכיסו חפיסת קלפים, ביחד עם קלף אחד בודד. הקלף הבודד מונח על השולחן כקלף הנבואה. הקוסם נותן לצופה לבחור בקלף (כמו השש-לב לדוגמה) מן החפיסה. לאחר שהקהל הבחין בקלף, הקוסם מכריז כי הקלף אשר הצופה בחר היה שחור. ברור לחלוטין כי הקוסם טעה. בעודו מופתע ואובד עצות, הקוסם מבקש מן הצופה להניח את הקלף שבחר על ראש החפיסה, אשר נמצאת בידו של הקוסם. הקוסם מכריז כי החפיסה נעשית לפעמיים חמומת-מוח ולא תמיד משתפת איתו פעולה. הקוסם אומר לצופה כי רק לכאורה הוא בחר בקלף שחור! ומצהיר כי יש לו פתרון לבעיה.

הקוסם ניגש לכיסו, ושולף מזרק ענק. מחדיר את מחט המזרק אל ראש החפיסה, שעליה מונח הקלף הנבחר, ואט אט להפתעת כולם המזרק מתמלא בדיו אדום. הקוסם מסביר שוב, כי המתנדב חייב היה לבחור בקלף שחור, ומסיר את כל הדיו האדום מן הקלף! הקוסם הופך את הקלף אשר בחר הצופה ומגלה כי הלבבות המצוירות עליו התרוקנו מצבע, פרט לחלק מאוד קטן! הקוסם מצהיר כי הוא לא רוצה שהדיו פשוט יוסר, אלה הוא רוצה לשנות את הצורה שלו לחלוטין, לצורה שחורה כמו תלתן או עלה!

הקלף מונח על ראש החפיסה בשנית, והקוסם מבקש מן הצופה להניף את ידו מעל הקלף. הקוסם הופך את הקלף העליון, אך עכשיו מתגלה כי הלבבות המצוירות בו הפכו שחורים! בעודו נראה מודהם, הקוסם מבקש מן הצופה להפוך את הקלף אשר שכב לו בצד לאורך כל ההופעה. לתדהמת כולם...הקלף אשר שכב שם הוא השש בעל הלבבות השחורים!

מגיע עם כל האביזרים הדרושים כולל חוברת הוראות מפורטת.

*לא כולל חפיסת קלפים.


 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: