מערבולת מספרים - Numeric Vortex by Richard Osterlind

מחיר מחירון: 380.00 ₪
המחיר שלנו : 300.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
קראו מחשבות במהירות מסחררת!

דמיינו לעצמכם שיהיה בידכם את הכח לחלץ מספר... כל מספר... מספר אקראי לחלוטין... אפילו מספר שמורכב מ-6 ספרות... ממוחו של אדם אחר!

עכשיו זה אפשרי... עם היצירה החדשה ביותר של ריצ'רד אוסטרלנד - ״מערבולת המספרים.״ עם מערכת ״מערבולת המספרים״ תוכלו לחלץ מספר בגודל של עד שש ספרות ממוחם של שניים, שלושה או אפילו יותר צופים באופן מדויק וללא רבב. האפקט נראה כמו קריאת מחשבות אמיתית!

״מערבולת המספרים״ של ריצ'רד אוסטרלנד מגיעה עם 60 כרטיסים בגודל במה (4.25 "x 6.75") שעל כל אחת מהן מספר מודגש בן שש ספרות. הכרטיסים מודפסים על גבי נייר איכותי ועמיד שנועד להחזיק כל החיים. בנוסף, כלולה חוברת הדרכה מקיפה של ריצ'רד אוסטרלנד המתארת בנוסף להלך החשיבה המהפכני שעומד מאחורי מערכת מערבולת המספרים גם טיפים רבים ורעיונות לרוטינות. מערבולת המספרים עושה שימוש בשיטה מדהימה ומפתיעה - תגלית פורצת דרך וחדשה של ריצ'רד אוסטרלנד העושה שימוש בעיקרון חדש לגמרי!

מתאים לבמה, טרקלין וקלוז-אפ. אין גבול למספר הדרכים בהן ניתן להשתמש ב״מערבולת המספרים״. צפו בטריילר והזמינו את מערבולת המספרים שלכם עוד היום כדי להתחיל להיכנס לתוך מוחם של הצופים שלכם!

מגיע עם 60 כרטיסים וחוברת הוראות (באנגלית).
סרטון הדגמה
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: