מפיל האגוזים - (Nut Dropper (DVD & Gimmicks

מחיר מחירון: 370.00 ₪
המחיר שלנו : 300.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
כולל סרטון לימוד

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
גרמו לכל חפץ קטן לצוץ באופן מיידי בתוך אגוז או פרי... עם יד אחת!

הקסם בו משאילים חפץ וגורמים לו להופיע במקום בלתי אפשרי נחשב לקלאסיקה בעולם הקסמים מסיבה טובה. זהו קסם המבטיח לעורר תגובות נהדרות ועניין רב תמיד בשל העובדה שמדובר בחפצים אישיים של המתנדב. הקסם הזה משאיר פתח גדול לקטעי הומור, אינטראקציה ומתח. מדובר בחלק חיוני בכל מופע קסמים!

מפיל האגוזים, מניסיון של קוסמים מקצועיים רבים, הוא ללא ספק הגרסה הטובה ביותר לאפקט מבחינת פשטות הביצוע השיטה והפרזנטציה.

מדובר בסט של 2 תקליטורי DVD המסבירים את אופן הביצוע של 3 רוטינות מלאות מהרפרטואר האישי של מתיו רייט. רוטינות שיכולות להרכיב מופע שלם!

הראשונה: ״שוליית הקוסם״ - רוטינה באורך 20 דקות בה משתמש מתיו כפתיח למופע הקברט שלו. בתוך הרוטינה כלול גם הסבר על רוטינות הטבעת על חוט וכוסות וכדורים של מתיו איתם זכה בתחרות The Magic Circle Close-up Magician של 2008.

הרוטינה השנייה: ״הכול או כלום״ - רוטינת הימורים באורך 20 דקות הכוללת גם רוטינת נבואה בה מנחש הקוסם בכל פעם באיזו יד נמצא החפץ וגם חושף נבואה המתארת בדיוק מה יקרה! בנוסף, כלול הסבר על רוטינה עם קלפים בה מנבא הקוסם קלף נבחר.

והרוטינה השלישית והאחרונה: הרוטינה האהובה על מתיו - "The Orange Nutwork. קסם כיפי, חזק, פשוט ומאוד מסחרי בו הקוסם משאיל כרטיס SIM ממתנדב ולאחר שמאבד אותו הוא מופיע מחדש בתוך אגוז שנמצא בתוך תפוז! הקסם בעל עלילה מקורית מאוד, מכיל מלא בדיחות והוא מעולה כסיום של כל מופע קלוז-אפ!

עוד כלול ב-DVD:

The Marvelous Lippincott Vanish- קסם העלמה העושה שימוש בתיבת ליפינקוט (Lippincott) בצורה חדשנית. ההעלמה מאוד נקייה ולא יהיה לצופה שלכם שום מושג לאן נעלם החפץ שלו!

The Roy Johnson Envelope Switch - קסם גאוני של רוי גנסון איתו ניתן לבצע חילוף נקי והוגן של כל חפץ בחפץ אחר בתוך מעטפה. שיטה שניתן ליישם באפקטים רבים.

מדובר במוצר המתאים לכל קוסם בכל רמת ניסיון. הרוטינות ניתנות לביצוע הן כקלוז-אפ והן על הבמה וכוללות קסמים מכל הצבעים והמינים - כאלו העובדים לגמרי מעצמם וכאלה המצריכים מיומנות ידיים. יש כאן הכל מהכל!

מגיע עם סט של שני תקליטורי DVD וגימיק ״מפיל אגוזים״ מיוחד.
סרטון הדגמה
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: