החבילה המחוררת (מארק ארתור) - The (W)Hole Deck

מחיר מחירון: 250.00 ₪
המחיר שלנו : 180.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
אנו גאים להציג קסם קלפים שונה ומיוחד של מארק ארתור – החבילה המחוררת!

דמיינו לעצמכם שתוכלו לגרום למדבקה להינמס דרך קלף נבחר וליצור בו חור! חור אמיתי שהצופה יכול להשחיל דרכו את האצבע! ואם זה לא מספיק, גם לגרום לחור לקפוץ מן הקלף הנבחר אל כל שאר הקלפים, שגם אותם יכול הצופה לבדוק! עכשיו זה אפשרי. "החבילה המחוררת" ניתנת לאיפוס בתוך שניות ולביצוע עם כל קלף נבחר. קל מאוד לביצוע ונבדק מול קהל.

"החבילה המחוררת" הינה אביזר ורסטילי מאוד המאפשר ביצוע של מגוון רוטינות, בינהן ""Hollow (W)Hole: רוטינה בה הקוסם תולה על צווארו חבילת קלפים שנקשרה בסרט שהושחל דרך החור שבמרכז החבילה. הקוסם מבקש מצופה לבחור בקלף מסוים מהחבילה הקשורה, מחזיר את הקלפים הקשורים חזרה אל הקופסה, מנפח בלון ומפוצץ אותו! כעת חושף הקוסם לתדהמת כולם כי הקלף הנבחר הוא היחיד שנמצא עתה מחוץ לסרט הקשירה וכי החור שבו לא נפגע!

עוד רוטינה מדהימה הנכללת כאן נקראת CH)Angel). קלף נבחר, נחתם ומוחזר לחבילה - החבילה נמסרת למתנדב. הקוסם מציג קלף המודבקות לשני צידיו חתיכות "מלאך" בצבע שונה משל גב הקלף ואחר-כך גורם לחתיכות לשנות את צבעם ויותר מזה – את מיקומם!.הקוסם מראה כי החתיכה של המלאך שייכת לקלף הנבחר! הצופה פורס את החבילה בעצמו ומגלה כי החתיכה עם הצבע השונה נמצאת כעת בתוך הקלף שבחר! טרנפוזיציה בלתי-אפשרית!

בין אם נמאס לכם מקסמי קלפים רגילים ובין אם אתם מחפשים קסם קלפים מקורי שמבטיח תגובות חזקות, החבילה המחוררת היא בהחלט התשובה בשבילכם! הפתיעו את הצופים שלכם עם נס שבחיים לא יוכלו לצפות לו!

מגיע עם חבילה מגומקת ומדבקות ועיגולי "מלאך" מיוחדים. החבילה מגיעה בצבעים אדום או כחול, נא לבחור את הצבע הרצוי בתפריט האפשרויות.
סרטון הדגמה
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: