תדהמה (קווין נייט) - Dumbfounded by Devin Knight

מחיר מחירון: 240.00 ₪
המחיר שלנו : 119.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
כולל סרטון לימוד

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
קסם צירוף מקרים מדהים שעובר בעצמתו אפילו את קסם ה-ACAAN המפורסם.

האפקט: הקוסם מציג חפיסת קלפים כחולה ומערבב אותה עד שהוא ״מרגיש״ צורך ״מטפיזי״ לעצור (הקוסם לא יודע את הסדר של הקלפים). החפיסה מוכנסת חזרה לקופסה ונמסרת למתנדב. מכן והלך, הקוסם לא נוגע לעולם בחפיסה הכחולה. הקוסם מציג כעת חפיסה אדומה ומערבב אותה. לאחר מכן, הוא מבקש ממתנדב שני לבחור קלף באופן חופשי מן החפיסה האדומה. המתנדב יכול לשנות את דעתו, שכן לא נעשה כאן שום שימוש ב״כפייה״. לאחר מכן, מתקבל מספר במקרה ללא שימוש בשום נוסחה מתמטית או ״כפייה״ כלשהי. המספר מתקבל במקרה.

לאחר שהמתנדב בחר קלף והתקבל מספר במקרה, הקוסם אומר שהוא חושב שהתרחש צירוף מקרים מדהים. המתנדב, לא הקוסם, מסיר את החפיסה הכחולה המעורבבת מן הקופסה. חפיסה שהייתה בידיו של המתנדב עוד לפני שנבחר קלף מן החפיסה האדומה. המתנדב מוריד קלפים מהחפיסה הכחולה, אחד בכל פעם, כך שפניהם כלפי מעלה, עד שמגיע למספר שהתקבל במקרה. המתנדב מגיע לקלף הממוקם באותו מספר ולאחר שהמתנדב הופך אותו, הוא מגלה כי זהו אותו קלף כמו הקלף שנבחר מהחפיסה האדומה! צירוף מקרים לא ייאמן שקרה כרגע. זו תוצאה שתשאיר את הצופים שלכם בתדהמה מוחלטת, ומכאן השם.

הקוסם לא נוגע בחפיסה הכחולה לאחר שהיא ניתנת למתנדב. החפיסה היא חפיסת קלפים רגילה של 52 קלפים, ללא קלפים כפולים וללא שום גימיק. הקסם לא דורש שום חילופים ו/גימיקים ואין לו תוצאות סופיות שונות - הסיומת זהה בכל פעם. הצופה תמיד יכול להוריד קלפים מהחפיסה הכחולה עם הפנים כלפי מטה לפי המספר שהתקבל במקרה. הקלף תמיד יהיה במיקום המדויק למספר, לא קלף אחד ליד. הקסם מגיע עם שלוש שיטות ביצוע. אחת שעובדת מעצמה ושתיים הדורשות שימוש בכמה תחבולות פשוטות מאוד שכל קוסם יודע לעשות.

הקסם כולל שיטה בה הקוסם אינו נוגע באף אחת מהחפיסות במהלך הקסם והמתנדבים הם היחידים שנוגעים בקלפים ומידע על דרך ביצוע המאפשרת איפוס מיידי, כך שתוכלו לבצע את הקסם גם בסיטואציות לחוצות.

כל שלוש השיטות קלות מאוד לביצוע ואין איש שהן לא יפילו בפח. ראו את הקליפ ותבינו כמה בלתי אפשרי זה נראה.

מגיע עם חוברת הוראות דקה בת 18 עמודים באנגלית במידה 5.5" x 8.5 ותמונות בשחור ולבן.
סרטון הדגמה
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: