החבילה הרדופה 2.0 (פול האריס) - Paul Harris Presents Haunted 2.0

מחיר מחירון: 250.00 ₪
המחיר שלנו : 210.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
כולל סרטון לימוד

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות

פול האריס מציג ״החבילה הרדופה 2.0״

הקסם הנודע של פיטר אגינק וממשיך דרכו מארק טרברסוני חוזר משופצר מתמיד בפיתוח חדשני מבית היוצר של פול האריס.

כעת לכל רוכש תינתן האפשרות לבצע את קסם החבילה הרדופה המצוין של מארק בתוך דקות מרגע פתיחת האריזה!

הקסם עושה שימוש באותו עיקרון בסיסי כשל הקסם המקורי, אך ההבדל הגדול בינו לגרסה 2.0 הוא באיכות החומרים והרעיונות פורצי הדרך שמשנים באופן דרסטי את האופי של האפקט!

זה מה שתוכלו לעשות כמה דקות אחרי שתפתחו את האריזה של החבילה הרדופה 2.0:

אתם מתחילים עם חבילה מעורבבת, מכניסים קלף שנחתם בידי המתנדב אל תוך החבילה ומניחים את החבילה על השולחן. (באותו זמן באפשרותכם לצאת מהחדר ואפילו לכסות את החבילה בקערה שקופה, כמו בגרסתו המקורית של פיטר, כך שהקהל יראה שהחבילה מנותקת מכם לחלוטין).

כעבור מספר רגעים של שקט... החלק העליון של החבילה מתחיל לזוז בצורה מפחידה ומחליק באיטיות מהחלק התחתון! לאחר שהחלק העליון עוצר את תנועתו וכעבור פאוזה קלה, מהמקום בו נחצתה החבילה קלף אחד מתחיל לזוז! אותו קלף ״רדוף״ גולש ונפלט החוצה משאר הקלפים ולבסוף נעצר. המתנדב נוטל לידו את הקלף ומגלה כי זהו הקלף עליו חתם! וכן, אתם נשארים בסוף עם חבילה רגילה לחלוטין!

הגרסה הזאת כל כך טובה משום שרק היא מאפשרת לקוסם להתחיל ולסיים עם חבילה רגילה. היא אינה מצריכה שימוש בהסתרות יד (Palming) ו/או חילופים והגימיק פועל מעצמו ולא מחובר בשום צורה לקוסם או לשולחן. זהו ללא ספק אפקט החבילה הרדופה הטוב ביותר שנוצר אי פעם!

האריזה מכילה DVD המציג 10 דרכי ביצוע אחד אחרי השני בטייק אחד ובלי עריכות, 2 גימיקים חדשניים, 20 צ׳יפים ומלאי המספיק לכ-1000 ביצועים. כמו גם DVD המפרט את אופן הביצוע של מארק טרברסוני והוראות מקוריות של פיטר אגינק.
סרטון הדגמה
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: