החבילה הקרה - The cooler

מחיר מחירון: 350.00 ₪
המחיר שלנו : 290.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
כולל סרטון לימוד

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
אנחנו שמחים להציג בפניכם את החלפת החבילה הכי הנקייה ומהוללת מאז... אי פעם! רשימת הקוסמים המשתמשים בה מדברת בעד עצמה: דייויד בליין, פול ווילסון, רנה לבנד, דאני דהאורטיז, ועוד הרבה מאוד מקצוענים! הם משתמשים בה, הם אוהבים אותה, הם נשבעים בשמה! החבילה הקרה של כריסטיאן אנגבלום עומדת לשפר משמעותית את הצורה בה אתם מבצעים קסמים בקלפים!

החלפת החבילה המושלמת מאז ומעולם נחשבה כגביע הקודש לקלפנים! היא מאפשרת לקוסמים ומנטליסטים להחליף בצורה סודית לחלוטין חבילה שעורבבה לכל חבילה אחרת, בין אם היא בצבע אחר, בסדר מסוים או קלפים מיוחדים. ההחלפה עצמה מאוד קלה לעשייה ולא מצריכה תנועות מהירות או הסכות דעת מסובכות. עד היום קוסמים היו נמנעים משיטות של החלפת חבילות בגלל הצורך בטכניקה מורכבת, ז'קטים, ביגוד מיוחד,תאים סודיים או שרוולים. וזה חבל מאוד.
החבילה הקרה של כריסטיאן אנגבלום פותרת את כל זה עם שיטה פשוטה אך גאונית! ההחלפה מתבצעת מתחת לאף, ומצריכה רק חבילת קלפים! ניתן לבצע אותה בעמידה, בישיבה, עם שולחן, בלי שולחן, בלי ז'קט ובלי שרוולים!

ניתן להשתמש בכל סוג חבילת קלפים והגימיק מיוצר מהחומרים האיכותיים ביותר! החבילה הקרה היא לא סתם טריק או אופנה חולפת, היא כלי עבודה מקצועי ואנחנו מאמינים שהיא תעמוד במבחן הזמן ותשרת קוסמים לעוד שנים רבות.
הגימיק עובד עם כל חבילה בגודל פוקר ומגיע עם הסברים בדיוידי, וכמובן מאוד קל לעשייה!

מה המקצוענים אומרים?

"החלפת החבילה הכי מדהימה שראיתי אי פעם!" - דייויד בליין
"איפה קונים אחד?" - רנה לבנד
"החלפת החבילה הכי טובה שאי פעם *לא-ראיתי*!" - ויין דובסון
סרטון הדגמה
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: