חסר זמן ע"י ליאם מונטייר- Timeless by Liam Montier

מחיר מחירון: 350.00 ₪
המחיר שלנו : 270.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
כולל סרטון לימוד

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
חסר זמן הוא אפקט לא שגרתי ויוצא מן הכלל עם שעון היד שלכם.
דמיינו שאתם מסוגלים לחזות כל שעה שנבחרה בחופשיות ע"י מתנדב, ומיד לאחר מכן תוכלו לגרום למחוגים שעל השעון להיעלם לגמרי!
זה יותר מסתם קסם ,חסר זמן הוא בעצם שעון מיוחד (כלול בקסם) שיכול לכפות בצורה נקייה ביותר ,כל שעה לבחירתכם ולאחר מכן יאפשר לכם להעלים את המחוגים שבו.
כל חבילה כוללת שעון יד יוקרתי שהוכן במיוחד לקסם הזה. בנוסף כלול בעסקה גם DVD שמדגים את האפקט בביצועים על במה ומקרוב בקלוז אפ ,הביצועים ב DVD הם של הקוסם ג'ושוע ג'יי .בנוסף, יש בDVD כמובן גם הסברים מפורטים שלב אחר שלב, ע"י הקוסם אנדי גלאדווין. כל מה שאתם צריכים על מנת לבצע את האפקט המדהים הזה, כלול עם הזמנת המוצר.
נוצר ע"י ליאם מונטייר, בשיתוף עם ג'ושוע ג'יי ואנדי גלאדווין,חסר זמן הוא באמת אפקט מקורי, עם מתודה יוצאת מן הכלל שגורמת לקסם להיות פשוט מאוד לביצוע. אתם יכולים לכפות כל שעה שתרצו, ולגרום למחוגים להיעלם מהשעון כלא היו, עם השעון הנהדר הזה.

Timeless is an extraordinary and unusual effect with your wristwatch. Imagine being able to predict a spectator's freely-chosen time, and then being able to cause the hands of the watch to disappear completely. More than a trick, Timeless is a special watch (included) that can force any time you desire and allow you to vanish the hands.

Every package includes a luxury wristwatch which has been individually prepared for use with Timeless. Also included is a DVD demonstrating Timeless performances on stage and up close by Joshua Jay, as well as step-by-step DVD instruction by Andi Gladwin. This is a complete package with everything you need to know to perform this great effect.

Created by Liam Montier, with Andi Gladwin and Joshua Jay, Timeless is a truly original effect with an extrodinarily clever method that makes it easy to perform. You can force any time and then reveal that the hands have vanished with this special watch.
סרטון הדגמה
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: