דיו ע"י מייקל צ'טליין ופול האריס-Ink by Mickael Chatelain and Paul Harris

מחיר מחירון: 300.00 ₪
המחיר שלנו : 269.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
כולל סרטון לימוד

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
האפקט:
הקוסם כותב נבואה עם טוש שארפי רגיל על גבי עטיפת הצלופן שעל חבילת הקלפים.
באופן טרגי, הנבואה לא תואמת לקלף הנבחר.
כל הקהל בוהה בדיו שעל הצלופן... ברגע הראשון לא קורה דבר... ואז כמו איזה חלום הדיו נוזל באיטיות ומחליק לאורך הצלופן הדיו מקבל חיים משל עצמו ולאט לאט משנה את צורתו אל צורת הקלף הנבחר! אתם ממש יכולים לראות את הדיו השחור נמתח וגודל בכמה אזורים... בעוד שהוא מתכווץ ומשתנה באזורים אחרים על מנת להתאים עצמו בדיוק לצורת הקלף הנבחר.
המתנדב יכול מיד להעביר את אצבעו על הצלופן ולמחוק את הכיתוב ... בכך להשאיר אתכם שוב על צלופן רגיל לחלוטין. מיד לאחר מכן, תוכלו לתת את הקופסא לבדיקה, היא רגילה לגמרי!
• הכנה מראש בשניות.
• השתמשו בקופסא ובקלפים לבחירתכם.
• הקופסא ניתנת לבדיקה.
• המתנדב יכול למחוק בעצמו את הכיתוב לאחר הקסם.
• גימיק כלול.
ללא דיו מיוחד או כימיקלים למיניהם – ניתן בקלות לבמצע עם מגוון אותיות או אובייקטים,השתמשו בקלפים ובקופסא לבחירתכם.הכנה מראש של 10 שניות.
זמן הדיוידי המצורף כ 54 דקות.

You write a prediction with a normal sharpie on the clear cellophane of the card case. Tragically, it's the wrong card.

Everyone stares at the INK on the cellophane... for a moment nothing happens... then like some kind of weird dream creature the INK begins to SLOWLY CREEP and GLIDE along the cellophane... the animated INK gradually RE-SHAPING itself into the correct card! You actually see the black INK STRETCH and get longer in some areas... and SHRINK and contract in others as it VISIBLY MORPHS into the correct prediction.

A spectator can then immediately rub their fingers over the transformed INK to Erase the writing... once again leaving the CLEAR UNMARKED CELLOPHANE. Right after that... you can hand out the case for EXAMINATION. It's just a NORMAL case!

- Resets in seconds
- Use your own box and deck
- The case can be examined
- Spectators can erase the ink
- Gimmick included

No special inks or chemicals - Easily adapts to other numbers letters or images. Use as your normal card case for other effects. Resets in 10 seconds.

Running Time Approximately: 54min

סרטון הדגמה
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: