קלף עולה מתוך ציור - Business Card Cardiograph

מחיר מחירון: 250.00 ₪
המחיר שלנו : 199.99 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
כולל סרטון לימוד

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
האפקט:

בדיוק כשאתם עומדים לתת לקהל את כרטיס הביקור שלכםאתם מציעים להם קסם אחרון,זה שיותיר עליהם רושם חזק דיו ויגרום ללסתות שלהם ליפול ממקומן.
קלף נבחר מתוך חבילת קלפים,ומוחזר לחבילה.אתם מציירים על כרטיס הביקור ציור של חבילת קלפים,לאט ובבירור הקהל יכול לראות קלף עולה מתוך החבילה שבציור,וזהו כמובן-הקלף הנבחר!

את הכרטיס הזה ניתן ואף רצויי לתת לצופה כמזכרת בלתי נשכחת שככל הנראה תסגור את ההופעה הבאה שלכם.

הDVD מגיע עם הרוטינה של בריאן עצמו,שכוללת רעיונות מטובי הקוסמים בעולם :ג'ואל גיבנס,בוב שיטס,ודייויד אוליבר.מרטין לואיס(שהמציא את הקסם המקורי שבוצע ע"י דיוויד קופרפילד בספיישל בשידור חי) מלמד גרסא שונה מעט של הקסם "היין המתמלא" בו ציור של כוס יין ריקה מתמלאת לה לאט וכל זה על גבי כרטיס הביקור שלך!

בDVD עצמו תמצאו את כל מה שדרוש לכם כדי ליצור את הקסם הזה על גבי כרטיס הביקור שלכם! כל מה שדרוש הם הקבצים הנמצאים בדיסק,מחשב במערכת הפעלה WINDOWS או MAC OSX ומדפסת צבע.

You show an image of a deck, drawn on your business card. Slowly, and in full view, a drawing of a selected card rises from it. You then give it away as a souvenir. Business Card-iographic is a stunning promotional giveaway that your customer will keep for years.

The instructional DVD comes with Brian's routine, which incorporates ideas from Joel Givens, Bob Sheets and David Oliver. Also Martin Lewis teaches his "Wino-graphic" routine, in which a drawing of a wineglass magically fills with the spectators choice of beverage.

On the disk you will find all the necessary artwork for you to create your own custom Business Card-iographic. Using these files requires a computer running current Windows or Mac OSX and a color printer.סרטון הדגמה
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: