בלתי נראה ע"י ג'יי סאנקי- Invisible (With Deck) by Jay Sankey

מחיר מחירון: 200.00 ₪
המחיר שלנו : 169.99 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
כולל סרטון לימוד

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
ללא כל זריזות ידיים!החבילה המגומקת המדהימה הזו עושה עבורכם את כל העבודה!לעולם לא תפספסו איתה והאפקט המדהים הזה יכול להיות מבוצע שוב ושוב עם קלף שונה בכל פעם!!

כלולה בערכה חבילה בלתי נראית (Invisible deck) האיכותית ביותר שקיימת בשוק בגב בייסקל המוכר והאיכותי.ובנוסף DVD באורך מלא שאורכו כמעט שעתיים!!

למדו את הפרזנטיה הקלאסית לקסם של הקוסם אדי פילדס,את השיטה של ד"ר ג'ק בשימוש 5 קלפים בלבד,בנוסף תלמדו את השיטות המגוונות והיצירתיות ביותר של סאנקי עצמו כולל :"הצופה חוזה","משלוח מיוחד","13 מספר המזל","ציין את הקלף","חבילת X",ו"חבילת הכסף ".

ג'יי גם יספר לכם על ההיסטוריה של הקסם הזה(שנוצר על ידי ג'ו ברג ונקרא "החבילה האולטא מנטלית")ובנוסף יסביר לכם את החשיבות שבתהליך בחירת הקלף בצורה מפורטת ביותר.

תלמדו גם איך לערבב את החבילה המיוחדת,ולהתמודד עם מי שחושב ש"פשוט הפכת את הקלף",השתמשו בחבילה כאאוט המושלם,והוסיפו לקסם דרמה ויזואלית בשימוש עם מעטפות,חתיכות עיתון,שטרות מקופלים או אפילו חבלים!!

ג'יי יחלוק עמכם גם גרסאות ללא גימיק וילמד אתכם את "ההיפוך האוטומטי"של קן קרנזל,ואת "היפוך האמצע" של פול לה פול.

בנוסף תלמדו דרכים שבהן תוכלו לגרום לחבילה להופיע באופן קסום!

וכבונוס!! תלמדו כיצד להופיע עם האפקט הזה לקבוצות קטנות או גדולות,שלבו את כרטיסי הביקור שלכם לתוך הקסם,וחזרו על האפקט שוב בפני אותו הקהל ובכך "העצימו את כוחו של האפקט"!!!

אורך הDVD כ116 דקות.
No sleight-of-hand! The amazing gimmicked deck does all the work! It NEVER misses and the shocking effect can be immediately repeated with a different card!!

Includes the highest quality Invisible Deck available on the market in either red or blue Bicycle brand (retail value $10.00) plus a full-length instructional DVD almost TWO HOURS LONG!!!!!

Learn Eddie Field's classic presentation, Dr. Jak's five card handling, and Sam Swartz' "Flight Time." Also learn Jay's own mindblowing handlings and inspired presentations including "The Spectator Predicts," "Special Delivery," "Lucky 13" "Intersection," "Name This Card," "XDeck" and "Buckshot!"!

Jay also traces the history of the deck (originally created by Joe Berg and called the "Ultra Mental Deck") as well as dissects the all-important subject of the SELECTION PROCESS in amazing detail!!

You will also learn how to shuffle the gimmicked deck, undercut the "you just turned it over" response, use the deck as the "ultimate out," and ADD VISUAL DRAMA to the effect with envelopes, a sheet of newspaper, folded dollar bills, holiday wrapping paper and even a short length of rope!!

Jay also shares his favorite UNGIMMICKED handlings and teaches Ken Krenzel's "Automatic Reverse" as well as Paul Le Paul's "Center Reverse."!

You will even learn Jay's favorite ways to make the deck MAGICALLY APPEAR!!

ADDED BONUS!!!! Learn how to perform the effect for small and large audiences, incorporate your business card into the effect, repeat the effect for the same group of people and 'shift the power' from you to your audience!!

Running Time Approximately 116min
סרטון הדגמה
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: