הפיכה (Revolution by Aaron Fisher - (DVD

מחיר מחירון: 220.00 ₪
המחיר שלנו : 180.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
כולל סרטון לימוד

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
הפיכה (Revolution by Aaron Fisher - (DVD

"הפיכה" הוא שינוי הצבע (Color change) החזותי ביותר שיצא לכם לראות אי פעם! נוסף על כך, הוא קל מאוד לביצוע ולא דורש יותר מכמה דקות למידה.

ארון פישר הוא אחד מהמסבירים המעולים ביותר שקיימים כיום – וב-DVD הזה תבינו מדוע. תחילה הוא מסביר כיצד לבצע את האפקטים החזקים האלה עם מינימום תרגול, אך זאת רק ההתחלה.

לאחר מכן, לוקח ארון את צוות הצילום שלו ועובר למחנה הקיץ לקוסמים Sorcerer's Safari) Summer Camp) – שנאמר עליו שהוא המקום הטוב ביותר ללמוד בו קסמים. הצופה ב-DVD יקבל מקום בשורה הראשונה של כיתת הלימוד של ארון, כאילו היה אחד מהמחנאים בעצמו. הצופה יתבונן, יצחק, וילמד בשעה שהמחנאים ישאלו את ארון שאלות בנוגע לאפקט שהסביר ויילמדו אותו עד לשליטה מוחלטת. הצופה ייחשף לכל הניואנסים הקטנים של ביצוע האפקט בשעה שישמע את תשובותיו של ארון לכל השאלות המצוינות של המחנאים.

לאחר צפייה ב-DVD תוכלו ל...

לשלוט ב"הפיכה" (Master the Revolution)- תבצעו את שינוי הצבע החזותי ביותר שתראו אי פעם. אחרי הסברו של ארון תוכלו לבצע אותו כעבור 5 דקות בלבד!

להדהים אנשים עם "הפיכה" (Astound with Revolution) – תיישמו את האפקט לקסם מדהים. הקוסם מניף את ידו מעל לקלף נבחר והקלף מתהפך באופן חזותי ומהיר, וכשחוזר על זה חבילת הקלפים נהפכת כולה!

DVD חובה לכל קוסם/אמן קלפים שמתעניין בשינויי-צבע מרהיבים.
סרטון הדגמה
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: