החולץ - Extractor

מחיר מחירון: 900.00 ₪
המחיר שלנו : 649.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
כולל סרטון לימוד

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
"החולץ הוא אחד מהכלים המדהימים ביותר שאי פעם ראיתי בקסמי קלפים"- דיוויד בליין.
החולץ הוא פרי מוחו של הגאון המטורף רוב ברומלי ששודרג בשנה האחרונה ע"י רוב בעצמו ופיטר נארדי ועכשיו מוכן להשתחרר היישר לקהילת הקוסמים העולמית. עד כנס הקוסמים blackpool של 2008, רק חמישה קוסמים ראו את הגימיק המוגמר של החולץ ואז באותו הכנס נארדי הדגים את היכולות האדירות של החולץ והציג את אחת מהרוטינות המפורסמות שלו של "קלף למיקום בלתי אפשרי". הטריק משך את תשומת לבם של כל באי הכנס והחדשות הטובות הן שהאפקט שנארדי הציג הוא רק קצה הקרחון של מה שאפשר לעשות עם החולץ.
חוץ מהחבילה המדהימה, המוצר מגיע עם dvd מלא ברעיונות ורוטינות של פיטר נארדי ומארק ספלמן הגדולים! למשל: קלף לכיס, קלף לכיס של המתנדב!, קלף לארנק, לנעל או לכל מיקום אחר שתחפצו בו,קלף שנבחר מחבילה כחולה ומוחזר לתוכה, מגיח מתוך חבילה אדומה(יכול להיות כאפקט brainwave מנטליסטי) ועוד שלל אפקטים מדהימים.
*המתנדב בוחר כל קלף שהוא רוצה כשהחבילה בידיו ללא שום כפייה!
*הקלף נחתם ע"י המתנדב, כמובן שאם אתם בוחרים לעשות רוטינת brainwave עם נבואה אתם לא תרצו שהמתנדב יידע שזה אותו הקלף שהוא הוציא לכן לא מומלץ לחתום אבל האופציה קיימת!
*המתנדב מחזיר את הקלף לתוך החבילה, שנמצאת בתוך הקופסה שנסגרת..ככה שכל חשד לפאלימנג אפשרי ישר יוצא מהמשוואה! אפילו אם תעשו את זה לקוסם.. ברגע שסגרתם את החפיסה בתוך הקופסה, מבחינתו סיימתם איתה והוא לא מצפה לסיום הבלתי אפשרי הזה!
*תוך שניות, לא רק שתגלה בפרזנטציה מדהימה מהו הקלף שהמתנדב בחר אלא תשלוף את הקלף החתום מכל מקום שרק תרצה!
בהחלט אחת ההפתעות הגדולות של השנה!
מגיע עם חפיסת בייסיקל אדומה או כחולה..

http://www.murphysmagicsupplies.com/video/clips/EXTRACTOR-VIDEO1.wmv
http://www.murphysmagicsupplies.com/video/clips/EXTRACTOR-VIDEO2.wmv
http://www.murphysmagicsupplies.com/video/clips/EXTRACTOR-VIDEO3.wmv
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: