תדהמה עמוקה 2 - Deep Astonishment 2

מחיר מחירון: 425.00 ₪
המחיר שלנו : 270.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
כולל סרטון לימוד מהמומלצים של אופיר

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
הגרסה החדשה והמשופרת לקסם המנטליזם עוצר הנשימה "תדהמה עמוקה"! הקוסם מציג מעטפה צוענית מעור וחפיסת קלפי-ניבוי יפיפים אשר על כל אחד מהם מודפסת מגדת-עתידות מצוירת. הקוסם מבקש מן המתנדב לנקוב בשם של אדם הקרוב אליו בכדי ליצור אווירה של רוגע לביצוע ניבוי העתידות. בוא נגיד כי השם שהזכיר היה "Rose" (רוז). לאחר מכן הקוסם כביכול קורא לצופה בקלפים שלושה פעמיים. הקלף הראשון מנבע כי ישנו מזל טוב בפתח. הקלף השני חוזה כי ישנה תעלומה מסטורית העומדת להתרחש. הקלף השלישי מרמז כי לתעלומה המסטורית ולמזל יש איזשהו קשר למעטפה. האם ישנו קשר בין הניבוים למעטפה המונחת על השולחן...?

לאחר שהעלה שאלה זאת לאוויר, הקוסם פותח את המעטפה ששכבה בצד לאורך כל הזמן ומסיר ממנה חפיסה קטנה של קלפי-ניבוי. הקוסם מניח לאט לאט ובבירור את הקלפים מן החפיסה על השולחן. כאשר על גב הקלף הראשון מצוירת האות "R" בגדול. על הקלף השני מצוירת האות "O", על הקלף השלישי מצוירת האות "S" ועל הקלף הרביעי והאחרון מצוירת האות "E"... אשר מאיתות את המילה "Rose" (רוז).

הקהל שלכם יהיה חסר מילים לאורך זמן, הדבר היחיד שיהיה לומר זה "איך?!" קסם מנטליזם מן הטובים והיצירתיים ביותר שאי-פעם נוצרו! הקהל שלכם יהיה בשוק!

הערה: לביצוע הטריק חייב לומר לצופה לאיית את שמו של האדם באנגלית!

מגיע עם כל האביזרים הנ"ל ועם חוברת הוראות מאוירת ומפורטת.
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: