חופש / אושו

מחיר מחירון: 68.00 ₪
המחיר שלנו : 48.00 ₪
דמי משלוח: חינם בעת קניה מעל 120 ₪
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום)
הוראות בעברית

הוספה לסל הקניות

צבע
סוג
כמות יחידות
חופש / אושו

בספר הזה אושו מתווה שלושה שלבים של חופש. הראשון הוא "חופש מ..." - חופש שבא בערבות שחרור מעכבות ומגבלות מצד גורמים מבחוץ, כמו הורים, חברה או דת. השלב השני הוא "חופש ל..." - חופש שנובע מיצירה, מבנייה, מאימוץ רעיון, מהשקעה בדבר חיובי כמו קשר מספק, עשייה אמנותית או חזון הומניטרי. השלב השלישי הוא "פשוט חופש" - וזה החופש הגבוה ביותר, העילאי, המוחלט, חופש בטהרתו. החופש האחרון הוא יותר ממצב של בעד או נגד משהו: זה החופש פשוט להיות עצמך ולהגיב ממקום אמיתי למה שבא בכל רגע.

סדרת "תובנות לדרך חיים חדשה" מנסה לשפוך אור על אמונות ועמדות שמונעות מבני אדם להגיע לאני האמיתי שלהם. הקורא מקבל עידוד להיפגש ולהתעמת עם הדבר שהוא עושה הכל להימנע ממנו, וזה נותן בידו מפתח לתובנה ממשית ולכוח אמיתי.

הספר הזה עוזר לקורא לזהות את המכשולים בדרך לחופש שלו - בין שאלה מכשולים נסיבתיים או כאלה שהוא עצמו שם בדרכו - על מנת שיוכל לבחור בתבונה את מאבקיו, ולמצוא את האומץ להיות נאמן לעצמו.

אושו מאתגר את קוראיו לבחון את מערכות האמונה המותנות ואת הדעות הקדומותשמגבילות את יכולתם ליהנות מן החיים בכל עושרם, ולהשתחרר מהן. הוא תואר על ידי סנדיי טיימס הלונדוני כאחד מ"אלף האנשים שעיצבו את פני המאה העשרים", ועל ידי הסופר האמריקני טום רובינס כ"אדם המסוכן ביותר מאז ישו הנוצרי."
 
 

תגובות

גולשים שקנו מוצר זה קנו גם: